Spiker Gülay Özdem, dizi oyuncusu oldu! Kanal 7 Emanet dizisinde İkbal karakterine hayat verecek

Son olarak CNN Türk ekranlarında spikerlik yapan Gülay Özdem, oyunculuk serüvenine adım attı. Uzun zamandır ekranlarda olmayan Gülay Özdem, spikerliğin ardından bu defa oyuncu olarak ekranlara döndü.

Yayınlanma Tarihi: 20.09.2020 15:02
Değiştirme Tarihi: 20.09.2020 15:48
Spiker Gülay Özdem, dizi oyuncusu oldu! Kanal 7 Emanet dizisinde İkbal karakterine hayat verecek

Bir dönem haber spikerliği yapan Gülay Özdem, oyunculuğa adım attığı ortaya çıktı. Usta oyuncu Levent Can ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren eski haber spikeri Özdem, Kanal 7 ekranlarında yayın hayatına yeni başlayan 'Emanet' adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer almaya başladı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Gülay Özdem kimdir?

15 Mayıs 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünü kazanmasına rağmen eğitimini yarıda bırakıp spiker olmak için eğitim almıştır. Aldığı eğitim sonrasında Star Fm, Radyo Spor, Radyo Pink, Radyo-Mega gibi radyolarda spiker olarak tecrübe kazanan Gülay Özdem, ATV ve Tv8 ekranlarında yarışma programı sunuculuğu da yapmıştır. Kanal 24’te yayınlanmış olan “Sesler Yüzler Mekanlar” adlı programın sunuculuğunu üstlenmiştir. NTV ekranlarında Gece Bülteni sunucusu olan Gülay Özdem daha sonra oyunculuk eğitimi de almıştır. Oyunculuk eğitimi sonrasında 2018 yılında “Çakallarla Dans 5” sinema filminde bir polis memuruna hayat vermiştir. Emanet dizisinde İkbal Kırımlı karakterine hayat vermektedir.

Emanet İkbal kimdir?

Dizide İkbal Kırımlı karakteri ailenin servetini eline almak istediği gelindir. Eşini çocuk sahibi yapamadığı için geri planda kalmıştır ve bu durum hiç hoşuna gitmemiştir. Kevser'in verdiği çocuk ise onun tüm işlerini baltalayacaktır. Annesini kaybeden Yusuf bu kez teyzesi Seher'e sarılacaktır ki asıl darbe İkbal'e o zaman gelecektir. Seher'in Yaman ile ilişkiye başlayacağı günler, İkbal için bambaşka bir dönemin de başlangıcı olacaktır.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

(Snob Magazin)