Sözleri tepki toplayan Esra Erol Twitter'da gündem oldu... Esra Erol ne dedi?

Esra Erol'un ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan programı 'Esra Erol'da' programında yaşanan olay, sosyal medyada trend topic oldu. Esra Erol'un çocuk gelişimi mezunu olan genç kızla yaptığı konuşma Twitter'da gündeme girdi. Çok sayıda kişi Esra Erol'dan, kullandığı bu sözler nedeniyle özür bekledi. Peki Esra Erol ne dedi? 

Yayınlanma Tarihi: 08.01.2021 11:18
Değiştirme Tarihi: 08.01.2021 11:18
Sözleri tepki toplayan Esra Erol Twitter'da gündem oldu... Esra Erol ne dedi?

Esra Erol'un son bölümünde bir aile, 21 yaşındaki kızlarının internetten tanıştığı evli bir adamın yanına gittiğini söyleyerek Esr Erol'un programına katıldı ve kızlarının o evden kurtarılmasını Esra Erol'dan talep etti. 

Bahsedilen genç kızı bulan Esra Erol'un canlı yayında onunla yaptığı konuşma ise Twitter'da gündem oldu. 

Evli adamın evine kaçan orada adamın çocuğuna bakan kadına "Sen çocuk gelişimi mezunu, kolay ikna edilip kandırılan bir çocuk olduğun için sen aslında o evde bakıcısın" ifadelerini kullandı.

Esra Erol'un çocuk gelişimi mezunu bir kadına "Bakıcı" demesi Twitter'ın gündemindeydi. 'Özür dile Esra Erol' hastagi açan kullanıcılar ünlü sunucu için yorum yağdırdı.

"Sen çocuk gelişimi mezunu olarak çocuk bakıcısın" diyen Esra Erol'a bu alanda okumuş olan kişiler "Biz çocuk gelişimciler hayatın hiçbir yerinde bakıcı değiliz" yorumunda bulundu.