Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Sosyal medyada benzerlik tartışması!

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in merakla beklenen düğünleri gerçekleşti. Çiftin düğünündeki detaylar ise Neslihan Atagül - Kadir Doğulu çiftinin düğününe benzetildi...

30.06.2017 09:47

3,5 yıldır birlikte olan Burak Özçivit ile Fahriye Evcen dün akşam mutlu sona ulaştı. Çiftin düğün törenine sanat, spor ve iş dünyasından bir çok ünlü isim katıldı.Burak Özçivit ile Fahriye Evcen'in düğün fotoğraflarını görenler, Neslihan Atagül - Kadir Doğulu çiftinin düğün görüntüleri ile benzerlik olduğu tartışmasını başlattı ve sosyal medyada bu konu gece boyu en çok konuşulanlar arasında yer aldı.

Burak Özçivit'in son projesinde başrolü birlikte paylaştığı Neslihan Atagül ise gecede yoktu.

Buna rağmen, gece boyunca Neslihan Atagül - Kadir Doğulu çiftinin isimleri sosyal medya kullanıcılarının dilinden düşmedi.

Bir çok kullanıcı Fahriye ile Burak'ın düğününü geçtiğimiz yıl nikah masasına oturan Neslihan ve Kadir'in düğünü ile karşılaştırdı. İki düğün arasındaki benzerlikler dikkat çekti...

Gelinlik tartışması
Neslihan Atagül düğününde iki gelinlik giydi. Vücudunu tamamıyla saran ilk gelinlik İsrailli tasarımcı Berta Balilti imzası taşıyordu. Çift, Vakko wedding'den aldığı gelinliğe 39 bin TL ödedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Fahriye Evcen ise gecede Raşit Bağzıbağlı imzalı bir gelinlik tercih etti. Evcen'in gelinliği de Neslihan Atagül gibi vücudu sarıyordu...

Denize sıfır mekanlar
Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu Ajia Hotel'de nikah masasına oturdu.

Fahriye Evcen ie Burak Özçivit ise bu özel gün için Sait Halim Paşa Yalısı'nı tercih etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Her iki düğünde de davetliler mekana deniz yolu ile geldi.

İlk dans
Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'nun ilk dansları çok beğenilmiş, sonunda çekilen fotoğraf ise günlerce konuşulmuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in ilk danslarına ait benzer bir fotoğraf dün akşam sosyal medyada yayınlandı.

Yakadaki çiçekler
Sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmayan diğer bir detay ise Kadir Doğulu ile Burak Özçivit'İn damatlık tercihleri ile yakalarındaki çiçekler oldu.

Kadir Doğulu, düğünününde koyu renk damatlık giydi, yakasına ise beyaz bir çiçek iliştirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Aynı durum Burak Özçivit için de geçerliydi. Özçivit gecede giydiği Derviş Bağzıbağlı siyah damatlığı beyaz çiçeklerle hareketlendirdi. (Hürriyet)

Yorumlar | 0
üye profil