Sosyal medya hesabını kapatan 6 ünlü!

Sosyal medya hesabını kapatan 6 ünlü!

Hepimiz sosyal medya hesaplarını kullanıyoruz. Bazılarımızın birden fazla hesabı varken bazılarımızın ise bir hesabı oluyor. Farklı farklı sosyal medya hesapları oluşturulmaya başlandı. Ünlü isimler de kullandıkları sosyal medya hesapları ile hayranlarıyla etkileşim halinde oluyorlar.

Ama bazı isimler gelen eleştirilere ve yorumlara karşı dayanamayıp tepki veriyorlar ve sosyal medya hesaplarını kapatmaya karar veriyorlar. Bunun son örneği ise Dünyaca ünlü isim olan Justin Bieber oldu. Tıpkı Justin Bieber gibi daha önce farklı ünlü isimler de hesaplarını kapattıklarını duyurmuşlardı. Bir süre geçtikten sonra tekrar kullanmaya devam ettiler. Bakalım bu ünlü isimler kimlerdi?

1) Justin Bieber (2016 Ağustos)
Haber ile ilgili metin girin!.
Justin Bieber, sevdiği kişilere gelen olumsuz tepkilere karşı hayranlarını uyarıcı bir mesaj paylaştı ve yorumlar durmadığı için de Instagram hesabını kapattı. Tekrar geri dönecek mi bilmiyoruz tabi ki, olay şuan çok yeni. Belki bir müddet geçtikten sonra tekrar geri döner. Umarım geri dönmeyi düşünüyordur çünkü hayranları bu duruma çok üzgün.

2) Normani Kordei (2016 Ağustos)
Haber ile ilgili metin girin!.

Fifth Harmony grubunda olan Normani Kordei, Twitter’dan sürekli ırk ayrımıyla ilgili eleştirilere maruz kaldığını söyleyerek hesabını kullanmayacağını açıkladı.

3) Demi Lovato (2016 Haziran)
Haber ile ilgili metin girin!.
Demi Lovato, kendisine gelen tepkilerden dolayı attığı tweetler ile Twitter ve Instagram hesabını kullanmayacağını açıklamıştı. Snapchat kullanmaya devam etti çünkü hayranlarından gelen yorumları görmüyordu. Fakat bu durum çok uzun sürmedi. Yaklaşık 24 saat sonra hesaplarını tekrar kullanmaya başladı. Kendi hayranlarını çok sevdiğini ve bir kaç kişi yüzünden hayranlarından ayrılmayacağını açıkladı.

4) Ed Sheeran (2015 Aralık)
Haber ile ilgili metin girin!.
Diğer ünlülerin aksine Ed Sheeran, kendisine gelen olumsuz eleştirilerden dolayı sosyal medya hesabını kullanmaktan vazgeçmedi. Yaptığı açıklamada sosyal medyadan uzak kalmak istediğini, seyahat edip dünyayı görmek ve sevdiği insanlarla değerli zamanlar geçirmek istediğini, bir ekrandan dünyayı görmek istemediğini açıklamıştı. Geri döneceğine dair hala bir belirti yok.

5) Zayn Malik (2012 Ağustos)
Haber ile ilgili metin girin!.
Zayn Malik, 2012 yılının Ağustos ayında aldığı kötü yorumlardan dolayı Twitter hesabını kullanmayacağını açıklamıştı. Kendisiyle ilgili iyi şeyler söylemek isteyen hayranlarının One Direction hesabına yazabileceğini de belirtmişti. Kısa bir süre sonra tekrar geri döndü ama bir kaç yıl sonra One Direction grubundan ayrıldı.

6) Miley Cyrus (2009 Ekim)
Haber ile ilgili metin girin!.
Miley Cyrus 2009 yılında Twitter hesabını kullanmayacağını hayranlarıyla paylaştı. Attığı tweette sevgilisi Liam’ın hesabının olmadığını ve kendisinin de olmasını istemediğini söyledi. 2 milyondan fazla takipçisi vardı ve hepsi sevgilisi istediği için hesabını kapatmasından dolayı çok üzüldü. Miley Cyrus daha sonra Youtube kanalından bir rap şarkı yayınladı ve sevgilisi için kapatmadığını, sadece sanal alemde yaşamak istemediğini söyledi. 2011 yılında Twitter’a geri döndü.

Görüntülenme : 1954 Yayınlanma Tarihi: 25/08/2016 12:34:14

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin