Sosyal medya hesabından paylaşıp hemen sildi: Çağla Şıkel yıllar sonra aşka yelken açtı

Sosyal medya hesabından paylaşıp hemen sildi: Çağla Şıkel yıllar sonra aşka yelken açtı
Yayınlanma Tarihi: 11.01.2020 10:21 | Değiştirme Tarihi: 11.01.2020 10:21

2008 yılında Emre Altuğ ile evlenen ve 2015 yılında boşanan Çağla Şıkel, o günden beri de yalnızdı. Çağla Çıkel, uzun yıllar süren yalnızlığını noktayı koydu. Ünlü manken sosyal medya hesabından sevgilisinin fotoğrafını yanlışlıkla paylaşınca aşk da ortaya çıktı.

Çağla Şıkel, yıllar süren yalnızlığına son noktayı koydu. Ünlü manken, bir süredir barmen Aydın Gürhan ile ilişki yaşıyor. Gündeme gelen bu haber sonrası birçok kişi Çağla Şıkel'in sevgilisi kim? Çağla Şıkel kimle aşk yaşıyor? sorularının cevaplarını merak etmeye başladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Çağla Şıkel, eşi Emre Altuğ ile 5 yıl önce boşanınca kalbini aşka kapatmıştı. O gün bugündür adı kimseyle anılmayan ünlü manken, yalnızlığa veda edip barmen Aydın Gürhan ile yeni bir ilişkiye adım attı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Günaydın'dan Evren Abdullahoğlu'nun haberine göre Gürhan, bir süredir bir beach ve lüks restoranın koordinatörlüğünü yapıyor. Şıkel, geçtiğimiz günlerde ilk kez sosyal medyada sevgilisinin fotoğrafını paylaştı ama hemen sildi. Bu gizli aşkı sadece ikilinin arkadaşları biliyor.