Sosyal medya fenomeni Tansu Dayan, Melis Sezen'in taklidini yaptı! Melis Sezen anında cevap verdi

Müge Anlı taklitleriyle sosyal medyada büyük bir kitleye ulaşan fenomen Tansu Dayan, bu defa Altın Kelebek Ödülleri'nde dekoltesi ve konuşmasıyla olay yaratan ünlü oyuncu Melis Sezen'i ti'ye aldı.

Yayınlanma Tarihi: 06.12.2021 11:18
Değiştirme Tarihi: 06.12.2021 11:20

Taklitleriyle sosyal medyanın gündemine oturan fenomen Tansu Dayan, dekoltesi ve konuşmasıyla Altın Kelebek Ödülleri'ne damga vuran güzel oyuncu Melis Sezen'in taklidini yaptı. Fenomenin paylaşımına, Melis Sezen'den yanıt geldi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Eğlenceli paylaşımlarıyla Instagram'da 2 milyon takipçiye ulaşan fenomen Tansu Dayan, 47. Altın Kelebek Ödülleri'nde dekoltesi ve konuşmasıyla adından söz ettiren Melis Sezen'i taklit etti. Tansu Dayan'ın olay yaratan videosuna, güzel oyuncu Melis Sezen'den yanıt gecikmedi. Sezen'in ''Kelebek etkisi'' yorumunu yaptığı paylaşıma, Tansu Dayan, ''Tebrik ediyorum çünkü elimde şu an'' yanıtını verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Dayan'ın Melis Sezen taklidine, ünlü isimlerden de yorum geldi. Kulüp dizisiyle ses getiren başarılı oyuncu Salin Bademci, ''Yine de samimiyete her daim puanım 10'' yorumu yaparken, Pınar Altuğ ise kahkaha emojisi eklediği bir yorum yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin