Sosyal medya fenomeni Nilay Toprak'tan tepki çeken hareket

Sosyal medya fenomeni Nilay Toprak'tan tepki çeken hareket
Yayınlanma Tarihi: 06.03.2019 10:09 | Değiştirme Tarihi: 06.03.2019 10:09

Sosyal medya fenomeni Nilay Toprak, beslediği erkek kedinin çiftleşmesi için, mama ile kandırdığı dişi kediyi eve getirdi. Bu durum hayvanseverler olmak üzere çok sayıda kişinin tepkisini çekti. 

Sosyal medya fenomeni Nilay Toprak'ın çektiği video, hayvanseverleri kızdırdı. Videoda, mutfağının penceresine gelen bir kediyi mama ile kandırarak evine aldığını ve kendi kedisi ile çiftleşmeye zorladığını anlatan Toprak'a, tepki yağdı.

Nilay Toprak paylaştığı videoda "Mutfağımdaki camı açmamla kedi geldi. Bizim Yoldaş da miyavlamaya başladı. Ben de gittim yaş mama aldım. Yaş mamayı kediye doğru götürüp onu yavaş yavaş içeri aldım sonra camı kapattım. Evet birazcık vicdan azabı çekiyorum. Dünden beri o perdenin arkasından çıkmadı. Zaten sokakta pek çok kediyle çiftleşiyorsun neyin nazı bu. Araştırdım bir kaç gün böyle tıslayacaklar ama eninde sonunda birlikte olacaklar. 3 gün-4 gün tutacağım onu." ifadelerini kullandı.

TEPKİLER SONRASI NİLAY TOPRAK'TAN AÇIKLAMA
Nilay Toprak, aldığı tepkiler üzerine kedisinin kısır olduğunu dile getirdi. Kısır kedisini neden çiftleştirmeye çalıştığı ise merak konusu oldu.