Sosyal medya fenomeni Ece Ronay'ın taciz iddiası sonra Mehmet Ali Erbil’in ekrana dönmesine tepki yağıyor

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya fenomeni Ece Ronay'ı taciz ettiği iddilarıyla gündeme gelen ve hakkında soruşturma açılan Mehmet Ali Erbil'in Gelinim Mutfakta programıyla ekranlara dönmesi büyük tepki çekti.  Geçtiğimiz haftalarda Demet Akalın’ın sunuculuğunu bıraktığı ve ardından her hafta yeni bir ünlü ile yoluna devam etme kararı alan Gelinim Mutfakta programının yeni hafta sunucusu Mehmet Ali Erbil oldu. Taciz iddilarıyla gündeme gelen Erbil'in yeniden ekranda olmasına tepki yağdı.

Yayınlanma Tarihi: 31.10.2021 11:23
Değiştirme Tarihi: 31.10.2021 11:23
Sosyal medya fenomeni Ece Ronay'ın taciz iddiası sonra Mehmet Ali Erbil’in ekrana dönmesine tepki yağıyor

Gelinim Mutfakta’nın bu haftaki yeni sunucusu Mehmet Ali Erbil oldu. Erbil, sosyal medya sayfasından bir paylaşım yaparak Gelinim Mutfakta yarışmasının bu hafta kendi sunumuyla ekrana geleceğini belirtti.

Gelinim Mutfakta isimli yarışmayı daha önceki haftalarda sırayla Demet Akalın, Songül Karlı ve Safiye Soyman sunmuştu. Erbil, “4 yıldan sonra ilk program; Gelinim Mutfakta, bu Pazartesi saat 13.00’de Kanal D’de, kaçırmayın üzülürsünüz” ifadelerini kullandı.

Kanal D’nin sosyal medya hesabından da duyurulan Gelinim Mutfakta yarışmasının tanıtımında, Mehmet Ali Erbil’in olması tepki çekti.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ ÇEKTİ!

Kanal D’nin hakkında taciz suçundan soruşturma açılan Mehmet Ali Erbil’i programın sunucusu olarak seçmeleri özellikle sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu.

Kullanıcılar Kanal D ve Mehmet Ali Erbil hakkında eleştirilerde bulundu.

İlgili Sayfalar: Magazin