Sosyal medya fenomeni Danla Bilic, kedisinin vefatından sonra zor günler geçiriyor!

Geçtiğimiz günlerde kedisinin vefatıyla sarsılan ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic, zor günler geçiriyor. Bir alışveriş merkezinde görüntülenen Danla Bilic, "Çocuğum gibi seviyordum kedimi. Maalesef kaybettim. Çok üzüldüm, toparlanmaya çalışıyorum. Hayvanları çok seviyorum, Kedimin ölümüyle yıkılıp büyük bir boşluğa düştüm ama inşallah atlatacağım" dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 11.11.2021 11:25
Değiştirme Tarihi: 11.11.2021 11:25
Sosyal medya fenomeni Danla Bilic, kedisinin vefatından sonra zor günler geçiriyor!

Fenomen Danla Bilic önceki gün Vadistanbul'da görüntülendi. Alışverişe gelen Bilic, AVM turundan sonra arkadaşlarıyla sohbet edip yemek yedi. Bilic, zor günler geçirdiğini söyledi. 

Kedisinin vefatından sonra zor günler geçiren Danla Bilic, "Çocuğum gibi seviyordum kedimi. Maalesef kaybettim. Çok üzüldüm, toparlanmaya çalışıyorum. Hayvanları çok seviyorum, Kedimin ölümüyle yıkılıp büyük bir boşluğa düştüm ama inşallah atlatacağım" dedi.

"EVDE 5 TANE KEDİM VAR"

Tekrar hayvan sahiplenmeyi düşünmediğini söyleyen Bilic, "Evde 5 kedim daha var o yüzden yeni bir arkadaş edinmeyeceğim. Şimdilik evdekilerle yaşamaya devam ediyoruz" dedi.

Geçtiğimiz yaz ayında Poyraz Teoman ile yollarını ayıran Danla Bilic, yeni bir aşka yelken açmıştı. Sosyal medya fenomeninin, yeni sevgilisinin Türkiye’nin kozmetik imparatoru olan Yusuf Engin olduğu ortaya çıkmıştı.

İlgili Sayfalar: Magazin