Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sosyal medya fenomeni Caner Çalışır'ın son durumu

Sosyal medya fenomeni Caner Çalışır'ın son durumu

Kerimcan Durmaz ile birlikte çektikleri videolarla popüler hale gelen sosyal medya fenomeni Caner Çalışır'ın sağlık durumu iyiye gidiyor.

28.10.2016 11:10

Geçtiğimiz gün çoklı organ yetmezliği nedeniyle Gaziosmanpaşa Özel Başarı Hastanesi’ne kaldırılan ve yoğun bakım ünitesinde tedavi gören

Kerimcan Durmaz ile birlikte çektikleri videolarla popüler hale gelen Caner Çalışır'ın yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor.

Kamuoyunda 'Cicişler' olarak bilinen Esra-Ceyda Ersoy, instagram paylaşımı ile Çalışır'ı merak edenlere güzel bir haber verdiler.

Cicişler’in paylaşımı şöyle:

"Caner’i yoğun bakımda ziyaret ettik, doktoruyla görüştük. Doktorundan iyi yönde giden gelişmeleri duyunca çok mutlu olduk. Dün hayati tehlikesi yüzde 90 iken bugün yüzde 30-40 lara düşmüş. Yarına daha da iyi olacak inşallah. Dualarınızı eksik etmeyin. Bu arada kötü kalpli insanların çirkin yorumları kendi iç dünyalarını yansıtıyor. Kimseyi hayattaki tercihleri yüzünden yargılamaya ve hakaret edip aşağılamaya hakkınız yok. Bizim bir sürü gay arkadaşımız var hepsi de birbirinden eğlenceli insanlar. Biz insanları cinsiyetine, dinine, diline, rengine, statüsüne göre ayırmıyoruz. Biz insanları sadece 2’ye ayırıyoruz iyi kalpli ve kötü kalpli insanlar olarak! Siz de öyle yapın! Size hiçbir zararı olmayan bir insanın nasıl ölümünü istersiniz! Ne kadar kötü kalpli insanlar var! Bu ne hırs! bu ne nefret!"

Yorumlar | 0
üye profil