Soraya Macit kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Soraya Macit hakkındaki bilgiler

Soraya Macit, bu akşam başlayan O Ses Türkiye yeni sezonunda merak edilen yarışmacılardan. Yeni bölümde dikkat çeken yarışmacı, dört jüriyi döndürmeyi başardı. Soraya Macit’a dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Soraya Macit kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

Yayınlanma Tarihi: 09.10.2021 23:51
Değiştirme Tarihi: 10.10.2021 00:20
Soraya Macit kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Soraya Macit hakkındaki bilgiler

Ekranların en çok izlenen yarışmalarından olan O Ses Türkiye, onuncu sezonu 2. bölümü bu akşam yeni yarışmacı adaylarını tanıtmayı sürdürüyor. Soraya Macit, O Ses Türkiye 2021 ilk turunda kör elemelerde şarkı performansıyla 4 jüri üyesini döndürmeyi başardı. İşte O Ses Türkiye yarışmacısı Soraya Macit hakkındaki bilgiler…

SORAYA MACİT KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Soraya Macit, 18 yaşında. Yarışmaya Bursa’dan katılan Soraya Macit, anne tarafından Malezyalı. Babası Türk, annesi Malezyalı olan Soraya Mervenur Macit, 9 sene önce Türkiye'ye gelmiş. Babası da aslen Sivaslı.

Müzikle dört senedir profesyonel olarak ilgileniyor. Bursa Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi mezunu. Okul sahnelerine, festivallerine çıkan ve kafelerde performans sergileyen yarışmacı, annesinin hep desteklediğini ama babasının ilk başlarda sıcak bakmadığını fakat şu an onun da desteklediğini belirtti.

Soraya Macit, bir sene epilepsi hastası olduğunu öğrenmiş. Beynin sol tarafından tümör olduğunu ve ilaçla tedavi edildiğini ve müziğin hastalığına çok iyi geldiğini söyledi.

Müziğin onun için eğlence, özgürlük ve tutku olarak ifade etti.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Soraya Macit, O Ses Türkiye kör eleme turunda 4 jüriyi döndürmeyi başardı. Feeling Good adlı şarkıyı seslendiren yarışmacı, kendisi için dönen jüri üyelerinden tercihi Oğuzhan Koç oldu. Bir şarkı daha seslendiren Soraya Macit’i almak isteyen jürilerden Oğuzhan Koç ve Murat Boz, Beyaz ve Ebru Gündeş’i blokladı.

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu'nun son hali şaşırttıSurvivor Aleyna Kalaycıoğlu'nun son hali şaşırttıSerdar Ortaç'ın dansçısıyla görüntüleri herkesi şaşırttıSerdar Ortaç'ın dansçısıyla görüntüleri herkesi şaşırttıTürkiye Eurovision'a katılacak mı? Türkiye'den 2022 yılı için Eurovision kararıTürkiye Eurovision'a katılacak mı? Türkiye'den 2022 yılı için Eurovision kararıKübra Gözel kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Kübra Gözel hakkındaki bilgilerKübra Gözel kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Kübra Gözel hakkındaki bilgilerDoğa Baykara kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Doğa Baykara hakkındaki bilgilerDoğa Baykara kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Doğa Baykara hakkındaki bilgilerDoğukan Kutlu kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Doğukan Kutlu hakkındaki bilgilerDoğukan Kutlu kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Doğukan Kutlu hakkındaki bilgilerOğuzhan Doğan kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Oğuzhan Doğan hakkındaki bilgilerOğuzhan Doğan kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Oğuzhan Doğan hakkındaki bilgilerHüseyin Rutkay Işık kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 Hüseyin Rutkay Işık hakkındaki bilgilerHüseyin Rutkay Işık kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 Hüseyin Rutkay Işık hakkındaki bilgilerAykut Şahan kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Aykut Şahan hakkındaki bilgilerAykut Şahan kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Aykut Şahan hakkındaki bilgilerEzgi Kundak kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Ezgi Kundak hakkındaki bilgilerEzgi Kundak kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Ezgi Kundak hakkındaki bilgilerRemzi Fatih Tatlıdil kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 Remzi Fatih Tatlıdil hakkındaki bilgilerRemzi Fatih Tatlıdil kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 Remzi Fatih Tatlıdil hakkındaki bilgilerEcem Buse Alaçam kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Ecem Buse Alaçam hakkındaki bilgiEcem Buse Alaçam kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Ecem Buse Alaçam hakkındaki bilgiGürkan Bayat kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Gürkan Bayat hakkındaki bilgilerGürkan Bayat kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Gürkan Bayat hakkındaki bilgilerEsat Ergüven kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Esat Ergüven hakkındaki bilgilerEsat Ergüven kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Esat Ergüven hakkındaki bilgilerMustafa Açıkgöz kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Mustafa Açıkgöz hakkındaki bilgileMustafa Açıkgöz kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Mustafa Açıkgöz hakkındaki bilgile