Songül Öden, Berk Cankat ile görüntülendi!

Songül Öden, Berk Cankat ile görüntülendi!

Uzun süredir Kerem Alışık’la bir dargın bir barışık aşk yaşayan güzel oyuncu Songül Öden, önceki gün genç oyuncu Berk Cankat ve Esra Dermancıoğlu ile birlikte kameralara takıldı.

'Güzel Köylü' dizi filminde canlandırdığı 'Cemal' Karakteriyle dikkatleri üzerine çekerek genç kızların hayranlığını kazanan Berk Cankat’la birlikte Nişantaşı’nda dolaşırken görüntülenen Songül Öden, karşısında gazetecileri görünce neye uğradığını şaşırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Görüntülendiğini farkedince hızlı bir şekilde Cankat’ın yanından uzaklaşan Öden, önlerinde kendilerine eşlik eden oyuncu Esra Dermancıoğlu’nun yanına gelerek yoluna devam etti.

Songül Öden ile Esra Dermancıoğlu, ilk sokağa saparak gözlerden kayboldu. Berk Cankat ise yoluna tek başına devam etmek zorunda kaldı.

Songül Öden kimdir?
Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı mezunu olan ve Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı'nda yarı zamanlı şan eğitimi alan sanatçı, Ankara Sanat Tiyatrosu'nda (AST), Ankara Deneme Sahnesi’nde, Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda (1 yıl), Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda (3,5 yıl) ve özel tiyatrolarda görev yaptı. Oyuncu,Kanal D'den FOX TV'ye transfer olan, yapımcısının Fatih Aksoy olduğu Med Yapım imzalı Umutsuz Ev Kadınları adlı dizide Yasemin karakterini 2011-2014 yılları arası canlandırmıştır.Dizi 19 Haziran 2014'te final yapmıştır.

Görüntülenme : 5427 Güncelleme Tarihi: 09/09/2016 16:06:27
Yayınlanma Tarihi: 08/09/2016 22:50:39

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin