Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sonbaharın en şık aksesuar modelleri

Sonbaharın en şık aksesuar modelleri

Sade bir kıyafeti hareketlendirmede çok başarılı olan aksesuarlar sonbahar sezonunda oldukça iddialı tasarımlarla dikkat çekiyor.

07.11.2016 15:28

Sonbaharın sade stiline tezat bir aksesuar modası yeni sezona damga vuruyor. Bu sezon aksesuar modasında minimalizmden maksimalizme geçiş var. Her parçanın olabildiğince gösterişli ve ihtişamlı olduğu bir sonbahar bizleri bekliyor. Birbirinden iddialı küpeleri kolyeler ve tasmalar önümüzdeki sezon vitrinlerde ve sokaklarda sıkça karşılaşacağımız detaylardan bazıları.

İŞTE SONBAHAR AKSESUAR MODELLERİ;

 

1. CHOKER
Tasmalar tekrar moda gündemine girmeye hazırlanıyor. Asi ve umursamaz tavrıyla choker modelleri bu sonbaharda her yanımızı saracağa benziyor. Kadife tasmalar ve broş iliştirilmiş modeller daha çok açılış ve davetlerde göze çarparken deriden yapılmış iddialı modeller ve zincir detaylı olanlar ise sokakların asi ruhunu boyunlarımıza taşıyor. İnce güderi tarzı tasmalar ise bohem şıklık arayışında olanların imdadına yetişiyor. Bu sonbahar ne yapın edin mutlaka bir tasma sahibi olun.

2. ZİNCİRLİ BROŞLAR
Moda haftalarında sıkça karşılaştığımız zincirli broşlar sokaklara adım atmaya hazırlanıyor. Ceket ve bluzlere iliştirilen bu parçalar kaban yakalarında da oldukça asi ve tarz sahibi bir duruş sergiliyor. Mücevher, simge ve hayvan figürüne sahip bu broşları karıştırarak kullanmak ise son derece popüler. Siz de kendinize bu broşlardan edinerek sonbahar trendlerinin en sıkı takipçisi olduğunuzu gösterebilirsiniz.

3. SAÇ AKSESUARLARI
Saç aksesuarları bu kışın olmazsa olmaz trendlerinden. Saçlara feminen bir hava katan broşlardan tutun da saç zincirlerine kadar birçok gösterişli aksesuar bu sonbaharda saçlarımıza ihtişam katmaya geliyor. Toplu ve açık saçlarda kullanılan farklı modeller şıklığı saçlarımızda yakalayacağımızın habercisi adeta.

4. KURDELE VE FULAR KEMERLER
Deri kemerler out, kurdele kemerler in! Bu sonbaharda sıkça karşılaşacağımız trendlerden biri de belleri saran kurdele tipi veya fular kemerler olacak. Daha bohem ve özgür bir hava sergileyen bu modeller deri kemerlerin pabucunu bu dönem dama atacağa benziyor. Özellikle salaş kazak ve elbiselerde bu kemerler son derece popüler.

5. MULTİ YÜZÜK
Elin bütün parmaklarını kaplayan multi yüzükleri bu sonbaharda elimizden çıkarmayacağız. Bütün parmakları kaplayan bu ihtişamlı yüzüklerle ellerinizi hiç olmadığı kadar dikkat çekici. Bu yüzükleri kullanırken diğer aksesuarları oldukça sade tutmayı unutmayın. Tabii manikür yaptırmayı da!

Yorumlar | 0
üye profil