Son olarak Masumiyet dizisinde Hale karakteriyle ekrana gelen Hülya Avşar'dan gelen dayak itirafı olay oldu!

Son olarak Masumiyet dizisinde izleyicilerle buluşan Hülya Avşar yaptığı açıklamayla magazin gündemine damga vurdu. Dayı Şov'a konuk olarak katılan Hülya Avşar, dayak itirafıyla olay oldu. Hülya Avşar,  'Masumiyet'te tokat attığım Ertuğrul'un kası yırtıldı. Hayatım boyunca filmlerde o kadar çok dayak yedim ki. Fatma Girik'in sopasını yiyin de görün. Bana bir tokat attı, 2-3 takla attım, parmağım yerinden çıktı. Dayak yiye yiye atmayı öğrendim." dedi.

Yayınlanma Tarihi: 31.10.2021 12:09
Değiştirme Tarihi: 31.10.2021 13:48
Son olarak Masumiyet dizisinde Hale karakteriyle ekrana gelen Hülya Avşar'dan gelen dayak itirafı olay oldu!

Usta oyuncu Hülya Avşar, katıldığı Dayı Şov programda hakkında merak edilenleri  açıkladı. Damga vuran itiraflarda bulunan Hülya Avşar kısa sürede magazin gündemine oturdu. 

İşte Hülya Avşar'ın gündeme damga vuran açıklamaları…

-Normal bir insanım. Ama Hülya Avşar başka. O bir ürün. Hiç ünlü arkadaşım yok. Telefon rehberimdeki tek ünlü Sezen Aksu ve İbrahim Tatlıses. Tanju'yu da (Tanju Çolak) rehberimden silmedim. Niye sileyim? Dünya çapında bir ödül, Altın Ayakkabı almış bir isim. Bunlar unutulmayacak şeyler.

- 'Masumiyet'te tokat attığım Ertuğrul'un kası yırtıldı. Hayatım boyunca filmlerde o kadar çok dayak yedim ki. Fatma Girik'in sopasını yiyin de görün. Bana bir tokat attı, 2-3 takla attım, parmağım yerinden çıktı. Dayak yiye yiye atmayı öğrendim.

-Şimdi kimse Ricky Martin'in poposuna dokunamaz herhalde. O dönem Kaya ile evliyim. Eve nasıl gideceğim diye çok korktum. Kaya'ya "Ben Ricky'nin poposunu sıktım. Yarın gazetelerde çıkacak" dedim. "Ne yapalım işin gereği olmuş" dedi. Anlayışlı eşti.

İlgili Sayfalar: Magazin