SON DAKİKA | Bir süredir tedavi görüyordu! Engin Nurşani hayatını kaybetti... Haluk Levent'ten açıklama

Gelen son dakika haberine göre Türk Halk Müziği Sanatçısı Engin Nurşani hayatını kaybetti. Engin Nurşani, bir süredir gırtlak kanserine bağlı olarak tedavi görüyordu. Engin Nurşani'nin ölümü ardından sanatçı Haluk Levent'ten de dikkat çeken bir paylaşım geldi. Haluk Levent, Nurşani'nin ölümü için, 'Engin Nurşani'yi kaybettk, aylardır hastaneden çıkamadı. Bazen olmuyor, sevenlerinin başı sağ olsun' dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 25.12.2020 11:49
Değiştirme Tarihi: 25.12.2020 15:08
SON DAKİKA | Bir süredir tedavi görüyordu! Engin Nurşani hayatını kaybetti... Haluk Levent'ten açıklama

Son dakika gelen acı habere göre, Türk Halk Müziği Sanatçısı Engin Nurşani hayatını kaybetti. Aşık Ali Nurşani'nin oğlu olan Engin Nurşani, uzun süredir gırtlak kanseri nedeniyle hastanede tedavi görüyordu. 

Bir süredir özel bir hastanede gırtlak kanseri nedeniyle tedavi gören müzisyen Engin Nurşani hayatını kaybetti. Engin Nurşani'nin ölüm haberini, tedavi gördüğü hastanenin başkekimi duyurdu. Evli olan Engin Nurşani 36 yaşında ve 1 çocuk babasıydı.  

İşte yapılan açıklama

Acıbadem Altunizade Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu “Yaklaşık 1 buçuk yıl önce yakalandığı nazofarenks (gırtlak) kanseriyle mücadele eden Engin Nurşani’nin tedavisine yatan hasta servisimizde devam ediliyordu. Maalesef ki bugün saat 07.00’de hayatını kaybetti. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesi ve sevdiklerine sabır diliyoruz.” dedi.

HALUK LEVENT: AYLARDIR HASTANEDEN ÇIKAMADI

Ünlü sanatçı Haluk Levent, acı haberin ardından sosyal medya hesabından bu mesajı paylaştı: 'Engin Nurşani'yi kaybettk, aylardır hastaneden çıkamadı. Bazen olmuyor, sevenlerinin başı sağ olsun' 

Haber ile ilgili metin girin!.

Etiketler: enginnurşani