Yeni görüntüler ortaya çıktı! Komşusunu döven Halil Sezai tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edildi

Türkiye'nin dünden bu yana konuştuğu Halil Sezai'nin 67 yaşındaki komşusunu dövmesiyle ilgili bir son dakika gelişmesi daha yaşandı. Ünlü şarkıcı, yaşananlar üzerine ifade vermek üzere Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı'na getirildi. Halil Sezai, polis eşliğinde adliyeye getirilirken, sağ elindeki sargı da dikkat çekti. Öte yandan  Halil Sezai tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edildi.

Yayınlanma Tarihi: 17.09.2020 13:53
Değiştirme Tarihi: 17.09.2020 15:57

Son dakika haberi... Ünlü Şarkıcı Halil Sezai Paracıkoğlu'nun 67 yaşındaki komşusunu feci şekilde dövdüğü görüntüler sosyal medyada infial yaratmıştı... Gündeme bomba gibi düşen görüntülerin ardından yeni bir gelişme yaşandı. İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, gözaltına alındıktan sonra emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakılan Halil Sezai'yi ifadeye çağırmıştı.

HALİL SEZAİ'YE TUTUKLAMA TALEBİ

Halil Sezai Paracıkoğlu, ifade vermek üzere Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı'na getirildi. Polis eşliğinde adliyeye getirilen Sezai'nin sağ elinin sargılı olduğu görüldü. İfadesi alınan şarkıcı Halil Sezai tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edildi

YENİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Bu arada Halil Sezai'nin kavgası ile ilgili yeni güvenlik kamerası görüntüleri çıktı.  Görüntülerde Halil Sezai ve beraberindekilerin tartıştıkları kişiye vurdukları da görülüyor.

Etiketler: halil sezai