Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Soğuk espri!

Soğuk espri!

Kadınlar güç birliği yaptı! Serengil, Şallı'yı etiketleyip 'Senden nasıl soğuduğumu bilseler ismin klima markası olur' paylaşımı yaptı. Ebru Şallı'nın eski aşkı Akçıl'a olan bu taş, müzisyeni kızdıracak!

09.08.2016 07:29

Geçtiğimiz ay Sinan Akçıl'la aşkına nokta koyan Ebru Şallı'ya yakın dostu Seren Serengil'den esprili destek geldi. Önceki gün instagram'da "Şu sıcak havalarda senden aniden nasıl soğuduğumu duysalar, ismin klima markası olur yemin ediyorum" diye bir mesaj yayınlayan Serengil, yakın dostu Ebru Şallı'yı da paylaşımına etiketledi. Ünlü şarkıcının bu mesajına "Yıkılmış… Brrrr çok soğuk, buz gibi…" diye cevap veren güzel manken, eski aşkı Sinan Akçıl'a üstü kapalı gönderme yaptı. 

GÖZLER SİNAN'A ÇEVRİLDİ Şallı, bu hareketiyle kendisini oyuncu Müjde Uzman'la aldattığı iddia edilen Akçıl'ı çoktan unuttuğunu bir kez daha gösterdi. Biten ilişkinin ardından barışmak için defalarca Ebru Şallı'nın kapısını çalan Sinan Akçıl, çok uğraşsa da eski mankeni ikna edememişti. Ünlü sunucu da Akçıl'ı tüm sosyal medya hesaplarından silmişti. Şimdilerde tatilin keyfini çıkaran Şallı'nın eski aşkına yaptığı bu esprili gönderme üzerine gözler Sinan Akçıl'a çevrildi. (Takvim)

Yorumlar | 0
üye profil