SNEİJDER VE YOLANTHE CABAU'NUN YENİ EVİ!

Uzun zamandır Maçka’da yaşayan Wesley Sneijder ve Yolanthe Cabau, Galatasaray’ın Florya’daki tesisine yakın olmak için ev değiştirdi. Çift Ataköy sahilindeki bir rezidansa taşındı.

Yayınlanma Tarihi: 26.10.2016 12:05
Değiştirme Tarihi: 26.10.2016 12:05
SNEİJDER VE YOLANTHE CABAU'NUN YENİ EVİ!

Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, İstanbul trafiğinden bunaldı, ev taşıdı. Ünlü futbolcu ile eşi Yolanthe Cabau, takımın Florya’daki tesislerine yakın olabilmek için uzun zamandır yaşadıkları Maçka'daki evlerini boşaltıp Ataköy’e gitti. Ataköy Marina içerisindeki Residence’a taşınan çifte bu değişiklik pahalıya mal oldu.

Residence içinde sadece iki adet bulunan 306 metrekarelik 3+1 dairenin aylık kirasının 10 bin euro (yaklaşık 33 bin 500 lira) olduğu öğrenildi. Kira sözleşmesi imzalamadan önce minimum bir yıl oturmayı taahhüt eden Sneijder, bir yıllık kira bedeli olan 120 bin Euro’yu da peşin ödedi.

KOMŞU WESLEY

Yolanthe Cabau, taşınır taşınmaz bölgede keşif turlarına başladı. Çift akşamları el ele marinada düzenli yürüyüş yapıyor, ardından bir kafede oturup ondan sonra eve geçiyor. Weslej Sneijder, kendisine “komşu” diye seslenen marina çalışanlarına da el sallayarak karşılık veriyor.
 

Tatlıtuğ-Sneijder ailesi bir arada!

 

 

Yolanthe Yenge'nin İstanbul sevgisi!

 

 

 

 

Yolanthe, Yağmur Sarıoğlu'na özendi!

 

 


Kaynak:hurriyet.com.tr