Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Siyah Beyaz dizisinde yine kriz çıktı!

Siyah Beyaz dizisinde yine kriz çıktı!

Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ'un başrollerini paylaşacağı Siyah Beyaz dizisinde daha önce yönetmen ve senaryo krizi yaşanmıştı. Yeni dizideki son kriz işleri daha da geciktirecek gibi...

16.08.2016 09:30

Yeni sezonun en merak edilen dizilerinin başında gelen Siyah Beyaz'da yine senaryo değişikliğine gidilecek.

Tuba Büyüküstün'ün, 'Şirin' adlı restoran işleten bir doktoru, Kıvanç Tatlıtuğ'un ise 'Başkan' lakabıyla hitap edilen karanlık bir adamın sağ kolu 'Ferhat'ı canlandıracağı 'Siyah Beyaz' dizisinin çekimleri senaryoyla ilgili yapılan revizeler nedeniyle biraz daha gecikecek gibi görünüyor.

Uçankuş'un haberine göre; hikayenin ilk bölümünde başta çok kötü ve acımasız bir adam olarak gösterilen yakışıklı oyuncunun, bu durumdan memnun kalmadığı konuşuluyor. Bu nedenle birçok kez yeniden yazılan hikayede bir kez daha değişiklik yapılacağı öğrenildi.

Oyuncu kadrosu yavaş yavaş netleşen dizide, Kıvanç Tatlıtuğ'un annesini Devrim Yakut canlandıracak. Yönetmenliğini Ali Bilgin'in yapacağı, Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın ise kaleme aldığı dizinin yayın tarihi Star TV'nin yeni yayın dönemi prototipinde ekim ayı olarak görünüyor.

Yorumlar | 0
üye profil