Sıra dışı model Sarah Kohan büyülüyor

Sıra dışı model Sarah Kohan büyülüyor
Yayınlanma Tarihi: 23.01.2020 22:59 | Değiştirme Tarihi: 23.01.2020 22:59

Dünyanın en sıradışı ve yetenkli modellerinden biri olan Avustralyalı model Sarah Kohan, sosyal medya paylaşımlarıyla adından oldukça söz ettiriyor. Hem güzelliği hem de yeteneğiyle büyüleyen Sarah Kohan, yaptığı cesur paylaşımlarla biliniyor.

Dünyanın en yetenekli ve güzel modellerinden biri olan Avustralyalı model Sarah Kohan, Instagramı oldukça aktif kullanan ünlülerin başında geliyor. 'Chicharito' lakaplı ünlü Meksikalı futbolcu Javier Hernandez'in eşi olan Sarah Kohan, çok yetenkli bir model. İşte Sarah Kohan'ın sıra dışı hayatı...

Avustralyalı olan 26 yaşındaki Kohan, Notre Dame Üniversitesi'nde hukuk fakültesini bitirirken, Harvard ve Columbia üniversitelerinde değişim programlarını tamamladı.

Kohan, Hollanda'daki Uluslararası Ceza Mahkemesi'nde staj yapmak istese de modellik kariyeri buna engel oluyor.

Instagram'da 1,5 milyon takipçisi olan 26 yaşındaki Kohan, verdiği çıplak pozlarla büyük dikkat çekmişti. Kohan, çıplak poz vermeyi çok sevdiğini dile getirmişti. Seyahat bloggerlığı da yapan başarılı model, gezdiği yerlerle ilgili fikirlerini okuyucularıyla paylaşıyor. Chicharito ile geçtiğimiz yaz evlenen Sarah Kohan'ın bir de çocuğu bulunuyor.