'Sir-Ayet' hikayesi ve bütçesiyle dikkat çekiyor!

Son yıllarda ülkemizde sinema severlerin gişede oldukça ilgisini çekmeye başlayan korku filmleri, maliyetleri ile de dikkat çekmeye başladı.

Yayınlanma Tarihi: 04.10.2018 13:21
Değiştirme Tarihi: 04.10.2018 13:22
'Sir-Ayet' hikayesi ve bütçesiyle dikkat çekiyor!

Senaryo ve yönetmenliğini Onur Aldoğan'ın, yapımcılığını Enis Özkan Filmin üstlendiği Sir-Ayet isimli korku filmi de gerek hikayesi gerek bütçesi ile dikkat çekiyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Vizyon tarihi 25 Ocak 2019 olarak anons edilen Sir-Ayet filminin plastik makyaj ve reklam bütçesi olarak bugüne kadar türündeki en yüksek bütçe olduğu belirtiliyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Filmin Konusu:

Hicran bir yıl kadar önce çok sevdiği eşini kaybeder,  kocasının yokluğunu bir türlü kabul edemeyen Hicran zor günler geçirmektedir. Kızı Gizem’in de yardımı ile psikolojik destek alır. Doktorun verdiği ilaçları düzenli kullanmayan Hicran,  içerisinde bulunduğu bu durumdan kurtulamaz. Bir müddet sonra ona daha iyi geleceğini düşündüğü İstanbul dışında ki evlerinde yaşamaya karar verir. Gizem İstanbul’da okuluna devam etmektedir. Komşularından gelen telefon üzerine okuldan üç yakın arkadaşı ile birlikte acil olarak Annesinin yanına giderler.Gördükleri manzara karşısında şaşkına dönen gençler, korku dolu anları yaşamaya başlamışlardır.