Sinem Yalçınkaya-Sarp Akkaya, bebeklerinin yüzünü gösterdi

Oyuncu Sarp Akkaya ile eşi Sinem Yalçınkaya'nın oğulları Kaan, bir aylık oldu. Yalçınkaya, bebeğinin yüzünü ilk kez gösterdi.

Yayınlanma Tarihi: 10.06.2021 14:24
Değiştirme Tarihi: 10.06.2021 14:24
Sinem Yalçınkaya-Sarp Akkaya, bebeklerinin yüzünü gösterdi

Sarp Akkaya ile Sinem Yalçınkaya'nın oğulları Kaan, 1 ay önce dünyaya geldi. Yalçınkaya, bebeğinin yüzünü ilk kez gösterdi.

Yalçınkaya, doğum sonrası hastane odasında eşi ve oğlu ile birlikte çekildiği fotoğrafları Instagram hesabından yayınladı. Paylaşımına ise şunları yazdı:

"Hayatta her istediğinin şıp diye olamadığını, sabrın, sakinliğin ne demek olduğunu ve sonunda kavuştuğun mutluluğun kıymetini bilmeyi öğretti bu süreç bize. Benim 'İyi ki' dediğim, canım sevgilim Sarp. Çok şükür güzel günlerdeyiz artık. Ve bu yolda bize doktor değil can yoldaşı olan biri vardı asla hakkını ödeyemeyeceğimiz. Gece-gündüz, tatil, iş demeden her an yanımızda, en saçma sorularımızda 24 saat bir telefon uzağımızdaydı. Canım Furkan iyi ki varsın. İğne fobimi söylemeden geçmek istemiyorum. Furkan'la her tahlilde pazarlık yapıp öyle kan verdim. Yani baya doktor hasta iğne sayısı pazarlığı. Epidural iğnesini konuşmayalım bile 5-6 ay falan sürdü ikna olmam. Ve Kaan bir aylık oldu bile. 1-2 tatlı fotoğraf bırakmak istedim buraya."

Haber ile ilgili metin girin!.