Sinem Kobal - Kenan İmirzalıoğlu çifti evlilik yıl dönümlerini kutluyor! Instagram'dan paylaşım...

Geçtiğimiz günlerde hamile olduğu müjdesiyle hayranlarının yüzünde güller açtıran Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu çifti, evliliklerinin 4. yılını kutluyor. 4 yıl önce Ayvalık Cunda Adası'nda hayatlarını birleştiren Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, evliliklerine doludizgin devam ediyor. Öte yandan Kobal, Instagram hesabından evliliklerinin 4. yılına dair bir paylaşımda bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 16.05.2020 10:12
Değiştirme Tarihi: 16.05.2020 10:12
Sinem Kobal - Kenan İmirzalıoğlu çifti evlilik yıl dönümlerini kutluyor! Instagram'dan paylaşım...

Sinem Kobal, 4 yıl önce meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu ile hayatını birleştirmişti. Ayvalık Cunda Adası'nda gerçekleştirilen düğün ile evlenen Sinem Kobal, evlilik yıldönümünü, Instagram hesabından paylaştığı düğün fotoğraflarıyla kutladı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

KIZ BEBEK BEKLİYORLAR

Öte yandan Kenan-Sinem çiftiyle ilgili geçtiğimiz günlerde magazin gündemini uzun süre meşgul edecek bir gelişme ortaya çıkmıştı. 32 yaşındaki Sinem Kobal'ın 4 aylık hamile olduğu ve çiftin bir kız bebek beklediği belirtilmişti. Kenan İmirzalıoğlu, konuyla ilgili bir açıkama yapmış "Bebeğimizi kucağımıza almak için çok heyecanlıyız. Sinem'in de keyfi yerinde, sağlıklı ve çok mutlu" ifadelerini kullanmıştı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

BİR AÇIKLAMA DAHA

Baba olacağı haberini aldıktan sonra büyük heyecan yaşayan Kenan İmirzalıoğlu, güldüren bir itirafta bulunmuş ve biraz kıskançlık yaşadığını dile getirmişti.

"Çocuk doğduktan sonra ömür boyu canı yansa, korksa 'anne, anne' diyor. Bir baba adayı olarak kıskanmıyor değilim açıkçası. Olursa o da 'anne' diyecek, 'baba' diyeceğini sanmıyorum." Diyen İmirzalıoğlu, bu açıklamasıyla hafif bir şaşkınlık yaratmıştı.