Sinan Özen kızının sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı: Maalesef kritik süreç devam ediyor

4 yıl önce hayatını Burcu Kartal ile birleştiren 57 yaşındaki Sinan Özen Şubat ayından ikiz bebeklerinin doğması ile büyük bir sevinç yaşamıştı. Ancak Sinan Özen'in bu mutluluğu kısa sürdü. İkizlerinden birinin bağırsak rahatsızlığı aileyi derinden üzdü. Sinan Özen kızı Neva'nın merak edilen sağlık durumuna ilişkin açıklamada bulundu. Özen; "Maalesef kritik süreç devam ediyor.Rabbimizden tek dileğimiz Neva için dualarımızın kabul olması" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 28.05.2020 09:31
Değiştirme Tarihi: 28.05.2020 09:31
Sinan Özen kızının sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı: Maalesef kritik süreç devam ediyor

Fantezi müziğinin başarılı ve sevilen ismi Sinan Özen ve eşi Burcu Kartal Şubat ayından ikiz bebek sevinci yaşamıştı. İkizlerinden birine Neva, diğerine de Sanberk isimlerini veren çift kızları Neva'nın bağırsak hastalığını öğrenince adeta yıkılmıştı.

Daha önce 5 kez ameliyat geçiren minik Neva'nın son sağlık durumuna ilişkin bilgileri Sinan Özen paylaştı.

İşte Sinan Özen'in Neva'nın sağlık durumuna ilişkin verdiği bilgiler;

-Maalesef kritik süreç devam ediyor.Rabbimizden tek dileğimiz Neva için dualarımızın kabul olması

-Daha önce sizlerle paylaşmış olduğum gibi Allah'ın bize emaneti kızımız Neva, epey bir zamandan beri ciddi sağlık problemleri yaşamaktadır. Öncelikle kızımızın sağlığını merak edip, bizden haber almak isteyen; dualarını eksik etmeyen siz değerli dostlarımıza eşim ve tüm aile fertlerim adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum

-Bu açıklamayı, kızımızın sağlık durumu ile ilgili sizlerden gelen bilgi talebi üzerine yapıyorum. Kızımız Neva'ya 5 gün önce bir ameliyat daha yapıldı. Şu an bu ameliyatın umutla olumlu sonuçlar vermesini bekliyoruz.

-Dualarını bizden eksik etmeyen siz değerli dostlarımıza ilginiz için teşekkür ediyor, bu sıkıntılı günlerde bütün hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Önümüzdeki günlerde inşallah daha güzel haberlerle buluşmak umudu ile hepinizi saygı ve sevgi ile kucaklıyorum