Sinan Özen'in kızı Neva'nın sağlık durumu nasıl? Doktorundan açıklama...

Geçtiğimiz Şubat ayında ikiz bebeklerini kucağına alan Sinan Özen'in kızı Neva'nın sağlık problemleri sürmeye devam ediyor. Sinan Özen'in minik kızı Neva bağırsak hastalığı nedeniyle 5 kez ameliyat olmak zorunda kalmıştı. Neva'nın son sağlık durumu ile ilgili Prof. Dr. Burak Tander'den açıklama geldi.

Yayınlanma Tarihi: 14.07.2020 16:11
Değiştirme Tarihi: 14.07.2020 16:11
Sinan Özen'in kızı Neva'nın sağlık durumu nasıl? Doktorundan açıklama...

4 yıl öncesinde Burcu Kartal ile hayatını birleştiren ve geçtiğimiz şubat ayında ikiz bebeklerini kucağına alan ünlü şarkıcı Sinan Özen zor günler geçirmeye devam ediyor. Ünlü şarkıcının ikiz bebeklerinden biri olan Neva'nın sağlık problemleri sürmeye devam ediyor. Bağırsak rahatsızlığı nedeniyle tam 5 kez ameliyat geçiren minik Neva'nın sağlık durumu hakkında doktorundan açıklama geldi.

NEVA'NIN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Prof. Dr. Burak Tander açıklamasında Neva bebeğin çok büyük bir rahatsızlık geçirdiğini ve bağırsakları çalışmadığı için ameliyat masasına yattığını belirtti. Şu ana kadar ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını belirten Prof. Dr. Tander, Neva'nın anne ve babasının oldukça güçlü göründüğünü ve bu durumun sevindirici olduğunu belirtti. Neva bebeğinde oldukça güçlü olduğunu belirten Tander, umutlarını son ana kadar yitirmeyeceklerini sözlerine ekledi.