Sinan Özen: Halen şoktayım...

Vatan Şaşmaz'ın cenazesine katılan şarkıcı Sinan Özen, "İyi bir arkadaşımdı. O görüntüleri gördükten sonra sabaha kadar uyuyamadım" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 29.08.2017 18:56
Değiştirme Tarihi: 29.08.2017 18:56

Beşiktaş'taki otel odasında silahla öldürülen VatanŞaşmaz, son yolculuğuna uğurlandı. 43 yaşındaki sunucu ve oyuncu için Üsküdar Güzeltepe Birlik Camisi'nde cenaze töreni  düzenlendi. Cenaze töreninde Şaşmaz'ın eşi Yasemin Adalı ve annesi Safiye Saydam  taziyeleri kabul etti. Adalı ve Saydam'ın üzgün olduğu ve ayakta durmakta zorlandığı görüldü. Törene, Şaşmaz'ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra sanat camiasından  isimler ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Sinan Özen, gazetecilere yaptığı açıklamada, bugün İstanbul'a geldiğini söyledi. Olaya ilişkin son görüntüleri izlediğini aktaran ünlü şarkıcı, "Halen şoktayım. O görüntüleri gördükten sonra dün sabaha kadar uyuyamadım. Bir ay oldu görüşmeyeli, ama sık sık  telefonda görüşüyorduk. İyi bir arkadaşımdı" şeklinde konuştu.

Şarkıcı İzzet Yıldızhan, Vatan Şaşmaz ile en son bir organizasyonda  bir arada olduklarını anlatarak "Gerçekten çok üzücü bir olay. Çok yakın zamanda  iki gecede birlikteydik. Çok samimi bir arkadaşımdı" dedi.