Sinan Güleryüz kimdir? Sinan Güleryüz’den O Ses Türkiye yılbaşı programına özel performans

Sinan Güleryüz, O Ses Türkiye yılbaşı programı konuklarından biri olarak bu akşam özel bir performans sergileyecek. Sinan Güleryüz, O Ses Türkiye yılbaşı programında eşi Özge Özder birlikte sahne alacak. Programı heyecanla bekleyen izleyiciler Sinan Güleryüz kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı araştırmaya başladı. Peki, Sinan Güleryüz kimdir?

Yayınlanma Tarihi: 31.12.2020 19:02
Değiştirme Tarihi: 31.12.2020 19:02
Sinan Güleryüz kimdir? Sinan Güleryüz’den O Ses Türkiye yılbaşı programına özel performans

TV8’in ilgiyle izlenen yarışması O Ses Türkiye’nin yılbaşı programında yer alacak konuklarından biri de Sinan Güleryüz. Sporcu ve mankenlik geçmişi bulunan Sinan Güleryüz’ün O Ses Türkiye’de sergileyeceği performans merak konusu oldu. Peki, Sinan Güleryüz kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? İşte Sinan Güleryüz’ün biyografisi…

SİNAN GÜLERYÜZ KİMDİR?

Sinan Güleryüz, 17 Şubat 1986 tarihinde Ankara'da doğdu. 1986 yılında Ankara'da doğan Güleryüz Selanik göçmenidir. Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde tamamladıktan sonra profesyonel sporcu olarak çalışmış ve boks ile voleybol branşlarında milli sporcu olmuştur. Sonrasında ise spor kariyerini sonlandıran Güleryüz, İstanbul'a gelerek burada çeşitli müzik eğitimleri aldı. Katıldığı O Ses Türkiye yarışmasında ünlenen Güleryüz, şu anda müzisyen olarak kariyerini sürdürmektedir.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlk teklisini 2018 yılında Bora Öztoprak'ın Deli Yar şarkısı ile yapan Sinan Güleryüz; Cosmopolitan, Men's fitness ve Men's health dergilerinde kapak modeli olarak çıktı. Eşi Sinan Güleryüz ile yaptığı Senle Ben ve Biz Bize şarkıları sanatçıya ödüller kazandırmıştır.

Şarkılar

Senle Ben (2018)

Deli Yar (2018)

Biz Bize (2019)

Yalı Çapkını (2019)

Gidersen Eğer (2020)

Aşk Sensiz de Gülüyor (2020)[8]

Meleklerin Sözü Var

Sorma Neden

Kara Çiçeğim

Sadem

Yani

Vay