Sinan Akçıl yanıtladı: Burcu Kıratlı ile yeniden evlenecekler mi?

2018 yılının Aralık ayında evlenen ve daha sonra ani bir kararla boşanan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı, daha sonra ilişkilerine tekrar bir şans vererek barışmışlardı. Aşklarına bir şans daha veren ikili daha sonra beraber Paris'e gitmişti. Sinan Akçıl, Paris'te Burcu Kıratlı'ya bir kez daha evlilik teklifinde bulunmuştu. Şimdilerde tekrar evlenecekler mi sorusu ile gündeme gelen çiften yanıt geldi. Sinan Akçıl; "Kendimizi nikah masasından hiç kalkmamış gibi düşünüyoruz. İleride tekrar evleneceğiz ama tarih henüz belli değil" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 29.05.2020 14:31
Değiştirme Tarihi: 29.05.2020 14:31
Sinan Akçıl yanıtladı: Burcu Kıratlı ile yeniden evlenecekler mi?

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı yeniden mi evlenecek? sorusu magazin gündemine bomba gibi düştü. Posta'dan Suna Akyıldız'ın röportajına göre Sinan ve Burcu yeniden evleniyor. Sinan Akçıl konuya ilişkin detayları paylaştı ve hayranlarının bu konudaki merakını giderdi. Akçıl; " Kendimizi nikah masasından hiç kalkmamış gibi düşünüyoruz. İleride tekrar evleneceğiz ama tarih henüz belli değil." dedi.

Burcu Kıratlı'nın ilk evlendiklerinde giydiği gelinlik çok konuşulmuştu. Bu sefer gelinliği önden görmek ister misiniz? sorusu üzerine Akçıl; " Açıkçası bu sefer önceden görmek isterim. Hatta yedi gün boyunca kontrol etmek isterim. Gerçi yine Burcu'ya güven olmaz. O yüzden gelinliği bu sefer ben dikerim. Bu arada bence ilk gelinliği ona çok yakışmıştı. Düğünümüzün atmosferine çok uygundu. Ama tabii ki maço biri olduğum için önceden görsem müdahale ederdim." cümlelerini kullandı.