Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sinan Akçıl siyasete gireceğini açıkladı

Sinan Akçıl siyasete gireceğini açıkladı

Ünlü popçu Sinan Akçıl, 10 yıl sonra siyasete atılmayı planladığını açıkladı.

13.12.2016 14:35

Şarkılarıyla, aşklarıyla gündemden düşmeyen Sinan Akçıl, 10 yıl sonra siyasete atılmayı planladığını açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde Forum Gaziantep’te sevenleriyle buluşan Sinan Akçıl, bomba açıklamalar yaptı. Açıklamalarından satır başları şöyle:

- Annem ben karnındayken göbeğini hoparlöre dayarmış, bana Beethoven, Mozart dinletirmiş. Böylelikle ben doğmadan müzik dünyam yaratılmış. 5 yaşındayken de konservatuara girdim.

- Yabancı müzikte Sade, George Michael, Sting çok dinlediğim sanatçılar. Bir itirafım var, bazen kendi şarkılarımı da dinlediğim oluyor. Kendimi izleyince Youtube’daki görüntülenme sayısı artıyor :)

İspanyolca öğreniyorum
- Türkiye’de sesini beğendiğim ve şarkımı seslendirmeyen bir kişi kaldı sadece, o da İbrahim Tatlıses. Onun da yeni çıkacak albümünde iki şarkım var.

- Rotamı Latin Amerika’ya çevirdim. Miami’ye gittiğimde ‘Güney Amerika’ya neden yoğunlaşmıyoruz?’ dedim. Şimdi İspanyolca derslerine başladım. ABD ve Latin Amerika Sony ile anlaşıp ‘Tabi Tabi’yi İspanyolca söyleyeceğim. Yaza doğru çıkacak. 3 Grammy ödüllü aranjör Lu Diaz şarkının mix ve remix’ini yapacak.

- Avrupa’nın en büyük beach club’larından birini açıyorum. Güzel bir koy bulduk Marmaris’te. Ben işin işletmesinde olmayacağım. İki ortağım daha var. İşin patronu olacağım.

"Milletvekili olmak gibi düşüncem var"
- Siyaseti çok seviyorum. Şu anda 30 yaşındayım ve 10-15 yıl sonra milletvekili olmak gibi bir düşüncem var. Geceleri siyaset dinleyerek uyuyorum. Çocukluğumdan beri siyaseti severim, ülkemin sorunları ile çok ilgiliyim. Memleket meselelerinin çözümüne katkıda bulunmak istiyorum. (Vatan)

Yorumlar | 0
üye profil