Sinan Akçıl'ın 'Şarttır' şarkısına Pitbull yorumu!

Sinan Akçıl'ın 'Şarttır' şarkısına Pitbull yorumu!

Sinan Akçıl, Ferah Zeydan ile yeni şarkısı "Şarttır"da düet yaptı. Bu şarkıya dünyaca ünlü şarkıcı Pitbull'dan yorum geldi.

Sinan Akçıl bir dönem jüri üyesi olduğu "X Factor: Star Işığı" yarışmasında keşfettiği Ferah Zeydan ile yeni şarkısı "Şarttır"da düet yaptı.

Yeni imajıyla ABD’li oyuncu Clark Gable'ı andıran ve ünlü popçunun rekor getirecek dediği "Şarttır" şarkısına dünyaca ünlü şarkıcı Pitbull'dan yorum geldi.

Sinan Akçıl'ın Miami'ye giden yakın dostu Sami, şarkıyı Pitbull'a dinlettirdi. Akçıl ikilinin aralarında geçen konuşmayı sosyal medyada takipçilerine şu notu ekleyerek aktardı: "İnsanın Miami'de özel dostları olunca @riveryachtclub anında @pitbull'a şarkısını dinletebiliyor @ferahzeydan"

İşte Sinan Akçıl'ın yakın dostu Sami ile Pitbull arasında geçen o diyolog:
Sami: İyi görünüyosun Pit. ("Şarttır" şarkısını dinlemesi için Pitbull'a link atıyor.)

Pitbull: Selam Sami, iyi görünüyorsun kanka! Ben sevdim, çok enerjik. Şarttır!

Haber ile ilgili metin girin!.

Pitbull kimdir?
Amerikalı rapçidir. İlk kez 2002 yılında Lil Jon'un Kings of Crunkalbümünde konuk olarak yer aldı. Ardından, 2004 yılının Ağustos ayında TVT Records etiketiyle M.I.A.M.I. (açılımı Money Is a Major Issue) adlı ilk stüdyo albümünü piyasaya sürdü. O zamandan beri, yine TVT Records etiketi altında iki stüdyo albümü daha yayınladı: 2006 yılının Ekim ayında El Mariel ve 2007 yılının Kasımayında The Boatlift. Ayrıca, Mun2 kanalında La Esquina adında İspanyolca bir program sunmaktadır.

Görüntülenme : 8079 Güncelleme Tarihi: 13/09/2016 22:05:45
Yayınlanma Tarihi: 13/09/2016 22:05:32

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin