Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sinan Akçıl, Ebru Şallı için yazdığı şarkıyı Çağla'ya verdi

Sinan Akçıl, Ebru Şallı için yazdığı şarkıyı Çağla'ya verdi

Sinan Akçıl, ayrıldığı sevgilisi Ebru Şallı için yazdığı “Pardon” şarkısını müzik dünyasının yeni seslerinden Çağla’ya verdi.

10.08.2016 01:07

Sinan Akçıl, iki yıl süren ve geçen haziranda dördüncü kez yollarını ayırdığı Ebru Şallı için yazdığı “Pardon”u müzikseverlere sunmaya hazırlanıyor. Akçıl’ın daha önce yaşanan bir ayrılık sonrası Şallı’dan özür dilemek için kaleme aldığı “Pardon”, müzik dünyasının yeni sesi “Çağla”nın “Hoppa” adlı ilk albümünde yer alacak. Akçıl’ın Çağla’ya desteği sadece merakla beklenen bu şarkıyı ona vermekle sınırlı kalmadı, ikili stüdyoya da birlikte girdi ve “Pardon”da düet yaptı. “Hoppa”, 11 Ağustos itibariyle dijital platformlarda ve müzik marketlerde satışta olacak.

İşte o şarkının sözleriKısa mı sürüyor, boşa mı gidiyor ayrılık fikriAnlaşamasak bile aşk bizi aynı kalbe çoktan hapsettiSeni de buraya, beni de oraya kim davet ettiHer şeyi düşününce fazla özledim seniFikrim değişti, kaderi biliyorumSonunu görüyorum, sen son kişisinAtsam atamıyorum, satsam satamıyorumHayret bir şeysinTamam, tamam, tamam, tamamUnutamadımYalan, yalan, yalan, yalanNe ayrılığıBir daha olmayacak çok özür dilerimSon kez affeder misinPardon sevgilim

Yorumlar | 0
üye profil