Sinan Akçıl'dan eşine yasak! "O sahneye evet'im yok"

Geçtiğimiz gün Türkiye Beyazay Derneği’nin düzenlemiş olduğu gecede sahne alan Sinan Akçıl, bir tiyatro oyununda rol almaya hazırlanan eşi Burcu Kıratlı'nın öpüşme sahnesinde oynamasına sıcak bakmadığını söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 04.12.2021 09:33
Değiştirme Tarihi: 04.12.2021 09:33
Sinan Akçıl'dan eşine yasak! 'O sahneye evet'im yok'

Sinan Akçıl, Türkiye Beyazay Derneği’nin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla düzenlediği gecede konser verdi. Sahne öncesi muhabirlerle bir araya gelen ünlü şarkıcı, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

"FOTOĞRAF ÇEKTİRMEYİ SEVİYORUM" 

Ünlü şarkıcı, kendisiyle fotoğraf çektirdiği için çalıştığı otelden uzaklaştırma cezası alan hayranıyla ilgili soruya; “Ben seviyorum fotoğraf çektirmeyi. Hiç de rahatsız olmuyorum. Kimse karışmasın" şeklinde yanıt verdi.

KIRATLI, TİYATRO SAHNESİNE ÇIKACAK 

Sinan Akçıl, bir süredir ekranlardan uzak olan eşi Burcu Kıratlı'yla ilgili sorular üzerine; güzel oyuncunun yakında tiyatro sahnesine çıkacağını söyledi.

Bunun üzerine Selen Görgüzel’in tiyatroda öpüşme sahnesi olduğunu, rol arkadaşı İrfan Kangı’nın onu öpmeden önce eşi Hamdi Alkan’dan izin aldığını hatırlatan muhabirler, Akçıl’a “Rol arkadaşı Burcu Hanım’la öpüşmek için sizden izin istese, verir misiniz?” diye sordu.

"BÖYLE BİR ŞEY SORAMAZ" 

39 yaşındaki ünlü şarkıcı, “O (Burcu Kıratlı) bana böyle bir şey soramaz. Sorsa bile bu konuda bir ‘evet’im yok” ifadelerini kullandı.

ALKAN'DAN İZİN İSTEMİŞTİ

Sahne gereği 'Seviyorsan Git Ayrıl Bence' adlı oyunun gala gösteriminde; İrfan Kangı, başrolü paylaştığı Selen Görgüzel’i öpmeden önce oyuncunun eşi Hamdi Alkan’dan izin istemişti.

"İNŞAAT DEĞİL, ÇOCUK BU"

Şubat 2021'de ikinci kez nikah masasına oturan ünlü çift, geçtiğimiz günlerde çocuk isteklerini dile getirmişti. Şarkıcı, konuyla ilgili; "Çalışmalara devam ediyoruz demek bana saçma geliyor. İnşaat değil, çocuk bu istiyoruz" diye konuşmuştu.

(Milliyet) 

İlgili Sayfalar: Magazin