Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sinan Akçıl: Cehennemde bile bulacağım sizi

Sinan Akçıl: Cehennemde bile bulacağım sizi

Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısını sosyal medya hesabından sert bir dille kınayan Sinan Akçıl, Öldüğünüz cehennemde bile bulacağım sizi ifadesine yer verdi.

29.06.2016 11:30

Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısını sosyal medya hesabından sert bir dille kınayan Sinan Akçıl, "Öldüğünüz cehennemde bile bulacağım sizi" ifadesine yer verdi.

Önceki akşam İstanbul yine terör saldırısı korkusunu yaşadı. Önceki akşam saat 22 sularında İstanbul Atatürk Havalimanı'nda gerçekleşen terör saldırısı sonucu onlarca vatandaşımız hayatını kaybederken, yüzlercesi de yaralandı.

HESAPLAR KARARDI
Bu kahredici gelişme sonrası sosyal medya siyahlara büründü. Her terör saldırısı sonrasında olduğu gibi ünlü isimler hesaplarını karartırken verdikleri mesajlarla terörü bir kez daha lanetledi. Ünlü isimlerden en dikkat çekici paylaşımı yapan ise ünlü sanatçı Sinan Akçıl'dı.

"CEHENNEMDE BİLE BULACAĞIM SİZİ"
Saldırıyı sert bir dille lanetleyen Akçıl, "Öldüğünüz cehennemde bile bulacağım sizi oğlum…Rahat olmadığınızdan emin olmak için" ifadelerine yer verdi. Ünlü şarkıcının bu paylaşımının altına yüzlerce yorum yapıldı.

Yorumlar | 0
üye profil