Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı’yla barıştı

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, Nez isimli Azeri psikologtan bebek beklediği için sevgilisi Burcu Kıratlı’dan ayrıldığı yönünde çıkan haberi yalanlayarak, Kıratlı’yla barıştıklarını duyurdu. 

Yayınlanma Tarihi: 20.10.2020 09:26
Değiştirme Tarihi: 20.10.2020 09:26
Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı’yla barıştı

Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı'dan ayrılık haberi gelmişti. Akçıl'ın Azeri sevgilisinin hamile olduğu ve bu sebeple yeniden evlilik yolunda ilerlediği Kıratlı ile yollarını ayırdığı iddia edilmişti. Konuyla ilgili açıklama yapan Akçıl, hakkında çıkan haberleri yalanladı. Ardından Sinan Akçıl, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Burcu Kıratlı ile bir kez daha barıştıklarını duyurdu.

Kıratlı ile bir fotoğrafını yayınlayan Sinan Akçıl, şunları söyledi; "Basın mensubu arkadaşlarımın 'günahı olmadan' atılan bu çirkin 'iftiralar' ve yalanlar sayesinde ilişkimizin güzelliğini hatırlayıp, her ilişkide olan sorunlarımızın küçük olduğunu fark edip, birbirimize daha güçlü bağlanıyoruz aslında.Sürekli göz önünde olmamızın büyük etkisiyle bu tarz haberler hep var, belki var da olacaklar... Hayatımızın bir parçası olan sevilme, beğenilme ama aynı zamanda, aynı ölçüde iftira atılma, tepki duyulma gibi olgular hızla büyüyebiliyor zaman zaman ama aslında büyüyen bu dönemlerde 'bizim sevgimiz' oluyor. Bir kez daha iyi ki varsın. 'Mucize' dedikleri 3 hece..."

Burcu Kıratlı da sevgilisinin paylaşımını kendi hesabından yayınladı.

38 yaşındaki müzisyen, 'hamile sevgili' iddialarının ardından yayınladığı gönderide şu ifadelere yer vermişti; "Bugün basında yer alan haber tamamen uydurma ve asılsızdır. Kendisiyle 15-20 günlük bir ayrılık sürecinde olmamıza rağmen Burcu, benim hala sevdiğim ve değer verdiğim 'tek' kadındır. Bu ayrılık sürecinde 'sadece duyumlara dayanarak yapılan' mide bulandırıcı haberlere itibar edilmemesini rica ederim. Hukuki hakkımızı kullanmak üzere gerekenleri yapacağımızı da bildirmek isterim."

Haber ile ilgili metin girin!.