Simge Sağın'dan özel hayatı ile ilgili bomba açıklama!

Şarkıcı Simge, geçtiğimiz akşam Didim'deki bir otelde sahne aldı.

Yayınlanma Tarihi: 19.06.2019 10:35
Değiştirme Tarihi: 19.06.2019 10:35
Simge Sağın'dan özel hayatı ile ilgili bomba açıklama!

 Ünlü şarkıcı, "Mış Mış", "Üzülmedin Mi?", "Prens ve Prenses", "Yankı", "Ben Bazen", "Öpücem" gibi şarkıları ve bitmeyen sahne performansı ile izleyenlere unutulmaz bir akşam yaşattı. Aşk hayatıyla alakalı kalbinin boş olduğunu söyleyen sanatçı, kendini işine verdiğini belirtti.

Habertürk'ün haberine göre; şarkıcı Simge, geçtiğimiz akşam Didim'deki bir otelde sahne aldı. Ünlü şarkıcı, "Mış Mış", "Üzülmedin Mi?", "Prens ve Prenses", "Yankı", "Ben Bazen", "Öpücem" gibi şarkıları ve bitmeyen sahne performansı ile izleyenlere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Ozan Doğulu ile hazırladığı yeni şarkısı “Ne Zamandır” ile son günlerin en gözde ismi Simge, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"KALBİM BOŞ"

Aşk hayatıyla alakalı kalbinin boş olduğunu söyleyen sanatçı, kendini işine verdiğini belirtti. Müzik eleştirmenleri tarafından Türk Pop Müziği’nin yeni nesil ‘4 Büyükleri’ arasında gösterilmesi hakkında, “Demet Akalın, Gülşen Hande Yener ile adımın yan yana yazılması, yaptığım müziği anlatabiliyor olmam benim için büyük gurur” dedi.

Tercih ettiği Gülşah Saraçoğlu imzalı kıyafetle tüm dikkatleri üstüne çekerken sanatçı, yaklaşık iki saat boyunca sahnede kaldı.