Şimdi ne olacak sevgili Şebnem?

Şimdi ne olacak sevgili Şebnem?

İki ay önce Hürriyet, Şebnem Bozoklu’nun boşanacağı haberini yaptı. 2010 yılında evlenen Bozoklu ve Emre İzer’in ayrılacaklarını duyurdu.

O dönem sevgili Şebnem buna tepki göstermiş ve Instagram hesabından aynen şöyle demişti:

“Her duyduğunuza inanmayın gençler, dedikodu güzeldir, ben de severim.”Üzerine gitmedik olayın, zamana bıraktık...Ve zaman, bize kimin haklı olduğunu bir kez daha gösterdi.Kelebek muhabiri Behlül Aydın, Şebnem Bozoklu’yu genç bir erkekle Bodrum’da görüntüledi.Daha sonra da Şebnem Bozoklu’nun avukatından şu açıklama geldi:“Şebnem Bozoklu ve Emre İzer’in evlilikleri 10 ay önce fiili olarak bitmiş, resmi olarak da sonlandırılması için yasal süreci başlatmam adına geçen hafta bana talimat vermişlerdir.”

Şebnem Bozoklu cephesinden fotoğraf yanıtı

Gördünüz mü zaman kimi haklı çıkardı?İki ay önce “Her duyduğunuza inanmayın gençler, dedikodu güzeldir, ben de severim” diyen Şebnem Bozoklu, iki ay sonra görüntülenince “Evliliğim 10 ay önce filli şekilde bitmişti, yasak olarak da başvurduk” deyiverdi...

Şebnem Bozoklu ile Emre İzer boşanıyor mu?

Bundan dolayı, pardon deyip gazetecilerin hakkını teslim etmesini beklemiyoruz elbette Şebnem’in...Sadece kendisine yeni ilişkisinde mutluluklar diliyoruz.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 02/09/2016 01:49:17

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin