Silikon sorusu Serenay Sarıkaya'yı sinirlendirdi: Size ne ya!

Serenay Sarıkaya önceki gün Nişantaşı'ndaki estetik merkezinden çıkarken kameralara takıldı. Burada yöneltilen bir soru, Serenay Sarıkaya'yı bir hayli sinirlendirdi. 

Yayınlanma Tarihi: 13.02.2021 13:26
Değiştirme Tarihi: 13.02.2021 13:26
Silikon sorusu Serenay Sarıkaya'yı sinirlendirdi: Size ne ya!

Nişantaşı'ndaki estetik kliniğinde 1 saate yakın kalan Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz aylarda aynı klnikte görüntülenmiş ve açıklama yapmadan otomobiliyle uzaklaşmıştı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Geçtiğimiz aylarda silikonlarını yenilettiği iddia edilen 29 yaşındaki oyuncu, "Kontrole mi geldiniz?" sorusu üzerine açıklama yapmaktan kaçındı.

Basın mensuplarının sağlık durumu ile ilgili ısrarlı sorularına gülerek "Size ne ya!" diye karşılık veren Sarıkaya, hemen kapıya gelen cipine bindi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Serenay, geçtiğimiz günlerde eski sevgilisi Cem Yılmaz'ın sosyal medyada paylaştığı görüntüleri beğendikten sonra gündem gelen 'barışma' iddialarının gerçeği yansıtmadığını söylemişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Cem Yılmaz ile görüşmediklerini ancak küs olmadıklarını ifade eden oyuncu, "Yok, kendisi de söyledi zaten. Çok normal, artık bir like'tan buraya gelmesin mevzu. Çok normal şeyler bunlar. Yetişkin insanlarız, yani görüşmüyoruz ama tabii ki küs değiliz. Normal böyle şeyleri büyütmeyelim lütfen" şeklinde konuşmuştu.

Kaynak: Hürriyet