Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sıla öyle bir gönderme yaptı ki...

Sıla öyle bir gönderme yaptı ki...

Sıla, katıldığı radyo programında bir soru üzerine, "11 Kilo verdim. Sektör değiştirebilirim. Mankenler popçu oluyor, biz niye manken olmayalım" dedi.

27.02.2014 08:43

Best FM'de 'Arzu'nun İnleyen Nağmeleri' adlı programa canlı yayın konuğu olan Sıla, hem yeni albümü 'Yeni Ay'ı anlattı hem de özel yaşantısından bahsetti.Canlı yayında, "Çok kilo vermişsin, hayırdır podyuma mı çıkacaksın?" sorusunu esprili bir dille yanıtlayan ünlü şarkıcı, "Tam 11 Kilo verdim. Olabilir, sektör değiştirebilirim; mankenler popçu oluyor, biz niye manken olmayalım?" dedi.Önceki albümü 'Vaveyla'dan sonra ters köşe yapmak istediğini belirten Sıla, albümün çok beğenildiğini söyleyerek hit şarkısı Saki'nin hikayesini şöyle anlattı "Fatih Ahıskalı bu şarkının bestesini hazırladığı gece rüyasında beni görmüş, ertesi gün bana geldi. Ben de çok yükseldim şarkıya ve sözlerini yazdım"

"3 yıldır televizon izlemiyorum"Yaklaşık 3 yıldır hiçbir kanalı izlemediğini söyleyen şarkıcı, "Jüri üyeliği teklifi geldi mi?" sorusunu, "Evet geliyor ama bana göre değil. Benim işim müzik ve sadece şarkılarımı paylaşmayı seviyorum." diye yanıtladı.
Yorumlar | 0
üye profil