Sıla: 'Şov' Diye Samimiyetsiz Ünlüleri Kastettim

Sıla: 'Şov' Diye Samimiyetsiz Ünlüleri Kastettim

Davut Güloğlu hakkında suç duyurusunda bulunan Sıla savcıya verdiği ifadede ''Şov ibaresinden kasıt, samimiyetsiz bir şekilde çıkıp şov yapan bazı ünlülerdir.'' sözlerini kullandı.

Demokrasi ve Şehitler Mitingi için "Yenikapı'daki şova katılmayacağım." diyen Sıla, bu nedenle kendisine hakaret ettiğini ileri sürdüğü Davut Güloğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Yenikapı'daki Demokrasi ve Şehitler Mitingi için "Yenikapı'daki şova katılmayacağım." diyen Sıla Gençoğlu, bu nedenle kendisine hakaret ettiğini ileri sürdüğü Davut Güloğlu hakkında suç duyurusunda bulundu. Şikâyetçi sıfatıyla ifade veren Sıla, "Şov ibaresinden kasıt, geçmişte bu yapıyla ilişkili olan, onların organizasyonlarına katılan ve kendisine menfaat temin eden, darbe girişiminden sonra kendisine yeniden alan açmak ve aklanmak için o podyuma samimiyetsiz bir şekilde çıkıp şov yapan bazı ünlülerdir. Nitekim bu kimseler hayatlarının hiçbir döneminde demokrasi kelimesini anmamış kimselerdir. Ayrıca bu kimselerin şayet hain darbe girişimi başarılı olsaydı, darbecilerin podyumunda çıkacağını düşündüğüm için bu açıklamayı yaptım." dedi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Bürosu'nda ifade veren Sıla Gençoğlu, ifadesinde özetle şunları söyledi:

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 05/10/2016 16:07:00

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin