Sıla'nın konserinde Ahmet Kural sürprizi! En önden izledi...

Sıla'nın konserinde Ahmet Kural sürprizi! En önden izledi...
Yayınlanma Tarihi: 26.07.2017 15:15 | Değiştirme Tarihi: 26.07.2017 15:25

Ahmet Kural, sevgilisi Sıla'nın Harbiye Açıkhava konser serisinin dördüncü gününde de yalnız bırakmadı.

Yaklaşık iki aydır birlikte olduğu sevgilisini önceki günlerde kulisten izleyen Ahmet Kural, konser maratonunun dördüncü gününde en öndeydi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Basın mensupları Ahmet Kural'a büyük ilgi gösterdi 

Haber ile ilgili metin girin!.

El ele basının karşısına çıktılar
Sıla'yı en önden izleyen Ahmet Kural, çok heyecanlı olduğunu belirterek, "Onu en önde izlemek mutluluk verici. Çok terledim heyecandan. İlk kez izleyeceğim Sıla Hanım'ı. İlişkimiz çok güzel gidiyor. İlişkiler sürprizdir zaten. Beklenmedik anda çıkar karşınıza. Her şey güzel gidiyor. Hayat sürprizlerle dolu. Birbirimize alıştık. Bir arkadaş ortamında tanışmıştık" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

"Hayırlısı, nasip"
Sıla'nın tüm şarkılarını çok sevdiğini ifade eden yakışıklı oyuncu, "Tüm şarkıları hit olmuş bir isim. Ayırdığım bir parçası yok. Hepsi anlam yüklü şarkılar" şeklinde konuştu. Kural, "Evlilik düşünüyor musunuz?" sorusuna, "Hayırlısı, nasip. Böyle şeyler konuşulmaz arkadaşlar" cevabını verdi.

"Destek olurum"
'Ailecek Şaşkınız' filminin çekimlerinden dolayı Sıla'nın ilk 3 konserine gelemediğini anlatan Kural, sanatçının istemesi halinde oyunculuk anlamında destek olabileceğini belirtti. Ahmet Kural'ın basın mensuplarına yaptığı açıklama sonrası Sıla şarkılarıyla seyirci karşısında boy gösterdi.

"Seni niye en öne vermişler"
Konserinin açılış konuşmasına şarkıcı sevgilisi Ahmet Kural'ın gözlerine bakarak yapan güzel şarkıcı, "Seni niye öne vermişler? Bak o konuştuğumuz şey oldu" dedi ve güldü.

Konseri birlikte terk eden Sıla-Ahmet Kural çifti, kol kola Nişantaşı Swiss Otel'e giriş yaptı. Muhabirlerin yoğun ilgisi üzerine ikili, "Çok mutluyuz. Yorucu bir gündü. Başka zaman açıklama yaparız" ifadelerini kullandılar.