Sıla'nın eşi Hazer Amani, 1 milyon liralık yatırım yaptığı dükkanını kapattı

Sıla’nın eşi Hazer Amani dükkanını kapatmak zorunda kaldı. Hazer Amani'nin bu kararı salgın nedeniyle aldığı söyleniyor.

Yayınlanma Tarihi: 01.04.2020 15:54
Değiştirme Tarihi: 01.04.2020 15:54
Sıla'nın eşi Hazer Amani, 1 milyon liralık yatırım yaptığı dükkanını kapattı

MasterChef programıyla adını duyuran şef Hazer Amani, şarkıcı Sıla ile Ocak 2020’de nikah masasına oturmuştu.

İstanbul’da sokak lezzetlerinin yer aldığı restoranları bulunan ünlü şef geçtiğimiz aylarda Bebek’te 1 milyon TL yatırım yapıp lüks bir mekan açmıştı.

Aylık 45 bin TL kira ödeyen Amani, salgın sonrası mekanını kapatma kararı aldı. Bugün kepenkleri indiren ünlü şefin moralinin bir hayli bozuk olduğu öğrenildi.

Sıla Gençoğlu ile ünlü şef Hazer Amani sade bir törenle dünyaevine girmişti. Çiftin Nişantaşı’ndaki evlerinde gerçekleşen nikahı Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu kıymıştı. 

Sıla Gençoğlu’nun nikah şahitiğini menajeri Serkan Güney ile müzik direktörü Burak Erkul, Hazer Amani'nin şahitliklerini ise Beyazıt Öztürk ile Kemal İnal yapmıştı. Sıla Gençoğlu, Özlem Süer imzalı gelinlik giyerken, Hazer Amani’ni damatlık tercihi Cavalli olmuştu. 

Sıla Gençoğlu ile Hazer Amani nikahtan sonra Nişantaşı’ndaki Alancha Restaurant’ta bir davet vererek, geceye çiftin ailelerinin yanı sıra 100 yakın dostu katılmıştı.