Sıla kararını verdi ve 'Barış Pınarı Harekatı' sonrası o paylaşımı yaptı!

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin düzenlediği Barış Pınarı Harekatı nedeniyle konserlerini iptal ettiğini duyurdu.

Yayınlanma Tarihi: 10.10.2019 23:47
Değiştirme Tarihi: 10.10.2019 23:47
Sıla kararını verdi ve 'Barış Pınarı Harekatı' sonrası o paylaşımı yaptı!

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu, Türk ordusunun Fırat'ın doğusuna düzenlenen Barış Pınarı Harekatı nedeniyle Cuma ve Cumartesi günü gerçekleştirilmesi planlanan konserlerini iptal etti. Sıla, Instagram'daki paylaşımında, "Vatan evlatları canla başla mücadele verirken, aileleri evlerinde evlat yolu gözlerken, günahsız bebek, çocuklarımız ve sivil halkımız canından olurken, yaralanırken, Cuma ve Cumartesi akşamları olanca coşku ve neşemle sahnede olacak gücü kendimde bulamıyorum." ifadelerini kullandı.

İşte Sıla'nın paylaşımında kullandığı ifadeler...

"Dün akşamüstünden beri büyük bir üzüntü, huzursuzluk ve kaygıyla takip ediyorum, ediyoruz olanları. Bilirsiniz; ben sanatın iyileştirici gücüne, koruyuculuğuna inanırım ancak vatan evlatları canla başla mücadele verirken, aileleri evlerinde evlat yolu gözlerken, günahsız bebek, çocuklarımız ve sivil halkımız canından olurken, yaralanırken, Cuma ve Cumartesi akşamları olanca coşku ve neşemle sahnede olacak gücü kendimde bulamıyorum. Seyircimin affına ve anlayışına sığınıyorum. Barış ve huzur dolu günlerin yakında olması dileğiyle. Sevgi saygılarımla." 

Haber ile ilgili metin girin!.