Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
SILA KARARINI VERDİ!

SILA KARARINI VERDİ!

Bir süredir sessizliğe bürünen Sıla'nın Eylül'e kadar dinlenme kararı aldığı öğrenildi.

19.08.2016 11:34

Yenikapıda'da düzenlenen 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi' için söylediği sözler yüzünden eleştiri yağmuruna tutulan Sıla'nın konserleri de bir bir iptal edilmişti.

Sıla'nın İstanbul ve Bursa konserleri iptal!

Konser iptallerinin ve gelen ağır eleştirilerin ardından bir açıklamada bulunan Sıla şunları söylemişti:"Demokrasiye sığınarak söylediklerim, demokrasi mitingine katılmama gerekçemin geldiği noktayı şaşkınlık ve biraz da üzüntüyle izlemekteyim. Gündemi acılarla dolu bir ülkede sizleri bu meseleyle ilgili meşgul ediyor olmaktan da hicap duyuyorum.Demokrasi, farklılıklara saygı duymanın, o renkli farklılıklarla omuz omuza yaşamayı becerebilmenin adıdır. Söz konusu demecimde şehitlerimizi ya da demokrasi nöbeti tutan yurttaşlarımızı kast etmediğimi açıklamak zorunda kalmış olmayı ve kelimelerimin hoyratça çarpıtılmış olmasını hala hazmedebilmiş değilim. Hakkımdaki tartışmaları bu ruh hali ve yangını ile takip etmekteyim. Demokrasi ve ahlak çerçevesinde yapılan her türlü yorum, eleştiri ve sergilenen tutum kıymetlimdir.Saygı, sevgi, iyi niyetle…"

Sıla'dan tepkilere 'Demokrasi' yanıtı!

Bu açıklama ile beraber sessizliğe bürünen Sıla'nın menajeri bir açıklamada buludu. Menajer Serkan Güney, Duvar’a yaptığı açıklamada, “Sıla Hanım 3 Eylül tarihine kadar istirahat etme kararı aldı” ifadesinde bulundu.Sıla dinlenme süresinin sonunda 3 Eylül’de Bodrum konseri ile dinleyicilerinin önüne çıkacak.

Ertuğrul Özkök'ten Sıla'ya hem eleştiri hem de destek!

Yorumlar | 0
üye profil