Sıla hem göze hem kulağa hitap etti

Sıla hem göze hem kulağa hitap etti
Yayınlanma Tarihi: 11.03.2019 19:52 | Değiştirme Tarihi: 11.03.2019 19:52

İstanbul'da hayranlarının karşısına çıkan Sıla konser kıyafetleriyle mest etti. Sıla, 'Acı' albümündeki şarkıları da ilk kez bu konserde canlı olarak seslendirdi.

Açıkhava konserlerinden sonra İstanbul'da ilk kez sahneye çıkan Sıla, önceki akşam Volkswagen Arena'daydı. Pozitif, Kerki- Solfej'in düzenlediği gecede hayranlarıyla bir araya gelen Sıla, 'Acı' albümündeki şarkıları da ilk kez bu konserde canlı olarak seslendirdi.

Sahneye ilk olarak pembe bir kıyafet ile çıkan Sıla, konserin ikinci yarısında ise siyah bir kıyafet tercih etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Malefiz benzerliği dikkat çekti
İkinci yarıdaki kıyafetiyle izleyenlerin Malefiz karakterine benzettiği Sıla sahne şovu ve kıyafetleriyle yine izleyenlerden tam not aldı.

'Artık biraz eğlenmek niyetindeyim'
Biletlerinin günler öncesinden tükendiği konserde şarkılarını 4500 kişilik hayran korosuyla birlikte seslendiren Sıla, sık sık kendisine seslenen sevenleriyle sohbet etti.

Konserde önce slow şarkılarını seslendiren Sıla " Bütün açık yaralarınıza tuzları döküp rahatladıysanız artık biraz eğlenmek niyetindeyim. Var mısınız" dedikten sonra en sevilen hareketli parçalarını seslendirdi. Sıla'nın yeni albümündeki şarkılarına şimdiden eşlik eden binlerce kişi özellikle 'Sabır' şarkısında Sıla'yı alkış yağmuruna tuttu.