Sıla'dan ilginç paylaşım...

Sıla'dan ilginç paylaşım...

Yenikapı'da gerçekleşen 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi' ile ilgili sözleri sonrası konserleri iptal edilen Sıla Gençoğlu, yaz aylarının sona ermesi nedeniyle hissettiklerini yazarak sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Konserlerinin iptal edilmesi nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Sıla Gençoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden 'delirmiş' notu ile kendisini ti'ye aldı.

Ünlü şarkıcı, yazın bitmesine ilişkin bir paylaşım yaptı. Instagram'da bir fotoğrafını yayımlayan Sıla, "Tamam, tatil bitmiş olabilir, okullar açılmış olabilir, yağmur yolda olabilir, kış zebellah gibi kapının ardında bekliyor olabilir. Yapmayalım, üzülmeyelim a dostlar. Hem ne kaldı şurda yaza? 8 aycık... (Delirmiş)" ifadelerine yer verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sıla Gençoğlu kimdir?
Sıla Gençoğlu (d. 17 Haziran 1980), Türk şarkıcı, söz yazarı ve besteci. Acıpayam, Denizli'de doğdu ve öğrenim hayatı için önce İzmir'e sonra İstanbul'a yerleşti. Sahne eğitimi almaya lise yıllarında başladı. Bilgi Üniversitesi'ndeki caz eğitimi sonrasında Kenan Doğulu'yla tanışarak uzun yıllar boyunca Doğulu'nun yanında geri vokallik yaptı.

Ekim 2007'de kendi adını verdiği albümünde yer alan ve Türkiye Resmî Listesi'nde bir numara olan "...Dan Sonra" şarkısıyla çıkış yapan Sıla, sonrasında yayımladığı eleştirel ve ticari başarılar elde eden İmza (2009), Konuşmadığımız Şeyler Var (2010), Vaveyla (2012), Yeni Ay (2014) ve Mürekkep (2016) albümleriyle de liste başarılarını sürdürmeye devam etti. Bu albümlerde yer alan "Sevişmeden Uyumayalım", "Acısa da Öldürmez", "Kafa", "Boş Yere", "Vaziyetler", "Yabancı" ve "Hediye" şarkıları da Türkiye'de liste başı oldu. Bunların yanı sıra diğer pek çok şarkısı da hit olarak listelerde çeşitli başarılar yakaladı...

Görüntülenme : 3671 Güncelleme Tarihi: 20/09/2016 09:56:49
Yayınlanma Tarihi: 19/09/2016 20:38:51

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin