Sıla'dan hayranlarına müjde

Sıla'dan hayranlarına müjde

Konserleri iptal edilen ünlü şarkıcı Sıla sahnelere dönüyor. Sıla 1 Ekim'de İzmir'de, Fuar Açıkhava Tiyatrosu'nda sevenleri ile buluşacak.

Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne katılmayacağını açıklarken “Böyle bir şovun içinde olmayacağım” dediği için eleştiri yağmuruna tutulan Sıla'nın konserleri iptal edilmişti. Sıla, 1 Ekim'de İzmir'de, Fuar Açıkhava Tiyatrosu'nda sevenleri ile buluşacak.

Sıla açıklama yapmıştı
Sıla Gençoğlu sosyal medya hesabından konu hakkında açıklama yapmıştı: 

Demokrasiye sığınarak söylediklerim, demokrasi mitingine katılmama gerekçemin geldiği noktayı şaşkınlık ve biraz da üzüntüyle izlemekteyim. 

Gündemi acılarla dolu bir ülkede sizleri bu meseleyle ilgili meşgul ediyor olmaktan da hicap duyuyorum. Demokrasi farklılıklara saygı duymanın, o renkli farklılıklarla omuz omuza yaşamayı becerebilmenin adıdır.

Söz konusu demecimde şehitlerimizi ya da demokrasi nöbeti tutan yurttaşlarımızı kast etmediğimi açıklamak zorunda kalmış olmayı ve kelimelerimin hoyratça çarpıtılmış olmasını hala hazmedebilmiş değilim. 

Hakkımdaki tartışmaları bu ruh hali ve yangını ile takip etmekteyim. Demokrasi ve ahlak çerçevesinde yapılan her türlü yorum, eleştiri ve sergilenen tutum kıymetlimdir. 

Saygı, sevgi, iyi niyetle...

Sıla yeniden sahnede
Başta İstanbul, Ankara, Bursa olmak üzere farklı illerde vereceği tüm konserler iptal edilen Sıla yeniden hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Sıla 1 Ekim'de İzmir'de, Fuar Açıkhava Tiyatrosu'nda sevenleri ile buluşacak. 

Görüntülenme : 1302 Yayınlanma Tarihi: 12/09/2016 17:09:23

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin