Sıla Çuhadaroğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Sıla Çuhadaroğlu hakkındaki bilgiler

Sıla Çuhadaroğlu kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye yedinci bölümünde kör eleme turu devam etti. Yeni bölümde sahne alan Sıla Çuhadaroğlu, performansıyla dikkat çekti ve 3 jüriyi döndürmeyi başardı. Peki, Sıla Çuhadaroğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Hangi jüriyi seçti?

Yayınlanma Tarihi: 13.11.2021 22:34
Değiştirme Tarihi: 13.11.2021 22:34
Sıla Çuhadaroğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Sıla Çuhadaroğlu hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu tüm heyecanıyla devam ediyor. Bu turda sahneye çıkan yarışmacılardan Sıla Çuhadaroğlu, 7. bölümde sahnedeki performansı üç jüri üyesini döndürmeyi başardı. Programın takipçileri de Sıla Çuhadaroğlu ’ya dair bilgileri sorguluyor. Peki, Sıla Çuhadaroğlu kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

O SES TÜRKİYE SILA ÇUHADAROĞLU KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Sıla Çuhadaroğlu, 23 yaşında. Eskişehir’de Turizm İşletmeciliği bölümünde okuyor. 14 yaşından beri sahne hayatının içinde yer alıyor. Eskişehir’de belli mekanlarda solistlik yapıyor.

Doğdundan itibaren büyük bir duyma kaybı yaşamış. Üçüncü sınıfa geldiğinde bir kulağında yüzde 60, diğer kulağında yüzde 70 duyma kaybı varmış. Sonrasında doktora gidip ameliyat olduktan sonra duyu yetisi geri gelmeye başlamış. Bu dönemde müziğe ilgisi başlamış.

Sıla Çuhadaroğlu, Instagram’da “silacuhadaroglu” kullanıcı adıyla yer alıyor. Ve şu an 4 binin üzerinde takipçisi var.

SILA ÇUHADAROĞLU HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Sıla Çuhadaroğlu, “MEY” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla Murat Boz, Oğuzhan Koç ve Beyaz’ı döndürmeyi başardı. İlk turu geçen Sıla Çuhadaroğlu, Beyazıt Öztürk’ün takımına katıldı.

 

İlgili Sayfalar: Magazin