Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sıla: Artık susmayı tercih ediyorum

Sıla: Artık susmayı tercih ediyorum

'Demokrasi ve Şehitler Mitingi' ile ilgili açıklaması olay olan şarkıcı Sıla, Bodrum'da ortaya çıktı.

22.08.2016 09:19

DOSTLARIYLA BULUŞTU 
Sıla, 7 Ağustos'ta İstanbul-Yenikapı'da düzenlenen 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi' ile ilgili "Darbeye karşıyım ama bu şova katılmayacağım" demişti. Bu sözlerin ardından özellikle sosyal medyada hedef tahtasına konan Sıla'nın bazı konserleri de iptal oldu. 3 Eylül'deki konserine kadar konuşmama kararı alan ünlü şarkıcı, Bodrum'da yakın dostları Mustafa-Gül Oğuz'un yazlığında ortaya çıktı. 

Hülya Avşar'dan Sıla açıklaması

3 EYLÜL'DE KONSERİ VAR
Posta Gazetesi'nde yer alan habere göre; Sıla, muhabirlerin "Harbiye Açıkhava başta olmak üzere bazı konserlerinizin iptali için ne düşünüyorsunuz?" sorusuna, "Artık susmayı tercih ediyorum. Hiçbir şekilde konuşmak istemiyorum. Çünkü ne yazık ki yanlış anlaşılıyorum. 3 Eylül'de, Bodrum Antik Tiyatro'da konser vereceğim" yanıtını verdi. 

DİKENLERE TAKILDI
Bu arada Sıla'ya, Bodrumlu hayranlarından ilgi büyüktü. Otoparktaki aracına binmek üzereyken fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını kırmayan ünlü şarkıcı, "Tamam geliyorum" dedi. Ama yanlarına giderken, araçla dikenli çalılar arasında sıkıştı. Sıla, düştüğü duruma kahkahayla güldü. 

Sıla'ya suç duyurusu

Yorumlar | 0
üye profil