Sihirli Annem tanıtımı yayınlandı | Sihirli Annem fragman izle

Acun Ilıcalı'nın yeni projesi Exxen, yarın itibariyle yayına başlıyor. Birçok programın, filmin ve dizinin yer alacağı Exxen'de, en çok merak edilen yapımlardan biri de Sihirli Annem olmuştu. Dikkat çeken birçok başarılı ismin yer alacağı Sihirli Annem'in tanıtımı (Sihirli Annem fragmanı) yayınlandı. Peki Sihirli Annem ile ilgili neler biliniyor? Sihirli Annem oyuncuları kim, oyuncu kadrosunda kimler var? İşte tüm ayrıntılar...

Yayınlanma Tarihi: 31.12.2020 15:26
Değiştirme Tarihi: 31.12.2020 15:26

Exxen'in merakla beklenen yapımları arasında yer alan Sihirli Annem tanıtımı yayınlandı. 1 Ocak'tan itibaren Exxen kullanıcılarının izleyebileceği Sihirli Annem kadrosu da dikkat çekiyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Açeyla Topaloğlu, Emre Altuğ, Egemen Uysal, Cemre Demircan, Eylül Ugan gibi isimlerin yer alacağı Sihirli Annem yıllar sonra yeniden izleyici karşısında olacak. 

Haber ile ilgili metin girin!.

EXXEN NEREDEN İZLENİR? EXXEN NASIL İZLENİR?

Exxen yayın tarihinin ve aylık ücretinin belli olmasıyla birlikte izleyiciler Exxen nasıl izlenir, Exxen nereden izlenir sorusunu soruyor. Exxen için açıklanan tüm dizi, film ve programlar, www.exxen.com adresi üzerinden üyelik oluşturularak izlenebilecek. Exxen, 1 Ocak itibariyle yani yarın yayın hayatına başlayacak ve ilk 7 gün boyunca ücretsiz olacak. Öte yandan Acun Ilıcalı, dün sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Exxen aylık ücretinin 9.90 TL olacağını duyurmuştu.