Sihirli Annem dizisinin Tuğçe'si Damla Ersubaşı ikinci kez anne oldu

Ekranlarda yayınlandığı dönem büyük bir popülariteye sahip olan Sihirli Annem dizisinin Tuğçe'si Damla Ersubaşı, ikinci kez anne oldu. Damla Ersubaşı ve Mustafa Can Keser çifti, dünyaya gelen kızlarına Zeynep Nisa adını verdi. Çiftin, geçtiğimiz günlerde ayrılacağı konuşuluyordu.

Yayınlanma Tarihi: 07.12.2019 10:18
Değiştirme Tarihi: 08.12.2019 13:10
Sihirli Annem dizisinin Tuğçe'si Damla Ersubaşı ikinci kez anne oldu

2016 yılında işletmeci Mustafa Can Keser ile hayatıın birleştiren Sihirli Annem dizisinde Tuğçe karakterini canlandıran Damla Ersubaşı, dün Zeynep Nisa adını verdiğini bebeğini kucağına alarak 2. kez anne olma sevincini yaşadı. 

Zehra isminde bir kızları daha olan Ersubaşı çifti, yeni doğan kızlarına Zeynep Nisa adını verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

İHANET İDDİASI

Ersubaşı, ikinci kez anne olmaya hazırlandığı günlerde ihanet haberleriyle gündeme gelmişti. Mustafa Can Keser'in gece kulübünde bir kadınla yakınlaştığı iddia edilmiş ve o anlara ilişkin bir görüntü sosyal medyada yayılmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

2. KEZ BABA OLAN MUSTAFA CAN KESER'DEN PAYLAŞIM

2. kez baba olma sevinci yaşayan Mustafa Can Keser, bu mutluluğunu sosyal medya hesabından yaptığı şu paylaşımla duyurdu: Bana bugün 2. Kez baba olma duygusu tattırdığın için. Seninle ve kızlarımla bir ömür beraber olacağım için çok şanslıyım. Dünyanın en güzel iki kızını verdin.. seni çok seviyorum karım

Haber ile ilgili metin girin!.